Аберистуит vs Caernarfon Профил на отборите
Аберистуит vs Caernarfon Факти за мача
3П-1Р-6З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 20 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 2.0 срещу. Победи 30%, AH победа 30%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 1.5 срещу. Победи 30%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 60%.
| Аберистуит | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Caernarfon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Аберистуит | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Caernarfon | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Аберистуит vs Caernarfon Времево разпределение на голове/корнери
Аберистуит срещу Caernarfon Преки срещи
Аберистуит срещу Caernarfon Виж всички преки срещи →Няма данни
| Аберистуит Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2018-10-05 | Сефн Друидс |
0 - 0
1 - 0
|
Аберистуит | З | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-29 | 5 Аберистуит |
0 - 1
0 - 1
|
Barry Town 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-22 | 2 Кармартен |
2 - 0
2 - 2
|
Аберистуит 1 | Р | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-15 | 4 Аберистуит |
1 - 0
3 - 2
|
Бала Таун 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-11 | 1 Т.Н.С. |
4 - 0
6 - 0
|
Аберистуит 1 | З | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-08-31 | 1 Аберистуит |
0 - 1
3 - 1
|
Ланели 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2018-08-24 | 1 Конас Кий |
2 - 0
2 - 1
|
Аберистуит 3 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Wales Premier League | 2018-08-17 | 1 Аберистуит |
0 - 3
1 - 4
|
Кардиф Мет Уни 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2018-08-10 | 2 Аберистуит |
1 - 0
1 - 0
|
Llandudno 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2018-07-27 | Аберистуит |
0 - 0
0 - 1
|
Телфорд | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-8 (12) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2018-04-27 | 1 Аберистуит |
2 - 1
5 - 3
|
Нютаун 2 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales Premier League | 2018-04-20 | 1 Аберистуит |
1 - 0
1 - 1
|
Кармартен 5 | Р | -0.5 | Под |
|
11-3 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Wales Premier League | 2018-04-13 | 3 Престатин Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Аберистуит 2 | П | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2018-03-31 | 3 Llandudno |
0 - 0
1 - 0
|
Аберистуит 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2018-03-24 | 2 Аберистуит |
0 - 1
0 - 2
|
Barry Town 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Wales Premier League | 2018-03-10 | 1 Нютаун |
0 - 0
0 - 1
|
Аберистуит | П | -0.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Уелс - Купа | 2018-03-06 | 1 Кармартен |
0 - 1
1 - 3
|
Аберистуит 3 | П | 0.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Wales Premier League | 2018-02-25 | 2 Кармартен |
1 - 1
3 - 3
|
Аберистуит | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-8 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2018-02-16 | Аберистуит |
0 - 1
1 - 1
|
Престатин Таун 4 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2018-02-09 | 2 Аберистуит |
2 - 0
3 - 1
|
Llandudno 2 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Wales Premier League | 2018-02-03 | 2 Barry Town |
1 - 0
3 - 1
|
Аберистуит | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Уелс - Купа | 2018-01-27 | 2 Кардиф Мет Уни |
0 - 1
0 - 1
|
Аберистуит 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2018-01-13 | 2 Аберистуит |
3 - 1
4 - 2
|
Конас Кий 2 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Wales Premier League | 2018-01-06 | Кардиф Мет Уни |
1 - 0
1 - 1
|
Аберистуит 1 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Wales Premier League | 2018-01-01 | 1 Аберистуит |
0 - 0
1 - 2
|
Кармартен 2 | З | -0.5, -1.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Wales Premier League | 2017-12-26 | 2 Кармартен |
1 - 0
1 - 0
|
Аберистуит 3 | З | +0.5 | Под |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2017-12-22 | 1 Т.Н.С. |
3 - 0
4 - 0
|
Аберистуит 1 | З | -2.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2017-12-16 | 2 Аберистуит |
4 - 0
7 - 1
|
Престатин Таун 2 | П | -0.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2017-12-08 | 1 Конас Кий |
3 - 1
5 - 1
|
Аберистуит 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Wales Premier League | 2017-11-24 | Аберистуит |
1 - 0
3 - 0
|
Нютаун | П | 0.0 | Над |
|
8-8 (16) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 3 (2-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Caernarfon Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2018-10-05 | 2 Caernarfon |
1 - 1
2 - 2
|
Бала Таун | Р | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-28 | 3 Сефн Друидс |
1 - 0
1 - 1
|
Caernarfon 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-22 | 2 Caernarfon |
0 - 0
3 - 0
|
Ланели | П | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-09-15 | 1 2 Caernarfon |
0 - 0
0 - 1
|
Barry Town 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Wales Premier League | 2018-09-11 | Конас Кий |
0 - 1
0 - 1
|
Caernarfon | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2018-08-31 | 4 Caernarfon |
0 - 1
0 - 3
|
Т.Н.С. 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 6 (4-2) |
| Уелс - Купа на Лигата | 2018-08-28 | 1 Рил |
0 - 2
4 - 2
|
Caernarfon 5 | З | +0.5 | Над |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Wales Premier League | 2018-08-26 | 4 Кардиф Мет Уни |
0 - 1
0 - 1
|
Caernarfon 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2018-08-17 | 1 2 Нютаун |
1 - 0
2 - 0
|
Caernarfon 2 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Уелс - Купа на Лигата | 2017-10-24 | Т.Н.С. |
1 - 0
2 - 0
|
Caernarfon 3 | З | -2.0, -2.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4 | 3.6 | 1.85 |
| Полувреме | 3.75 | 2.3 | 2.4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@2.15 | Гост@1.675 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 7
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 4 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Caernarfon -
18' - 2nd Corner - Caernarfon -
22' - 3rd Corner - Caernarfon - Race to 3 Corners - Caernarfon
-
33' - 4th Corner - Caernarfon -
38' - 1st Yellow Card - Аберистуит -
45' - 2nd Yellow Card - Аберистуит -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 3rd Yellow Card - Аберистуит - Race to 5 Corners - Caernarfon
-
54' - 5th Corner - Caernarfon -
55' - 6th Corner - Аберистуит -
61' - 7th Corner - Caernarfon -
81' - Red Card - Caernarfon -
84' - 4th Yellow Card - Caernarfon - Race to 7 Corners - Caernarfon
-
89' - 8th Corner - Caernarfon -
0-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

