Португалия - Лига 3 Статистика и резултати за корнери
TotalCorner предоставя статистика за корнери, програма, резултати, класиране, статистика за картони и сравнение на коефициенти за Португалия - Лига 3. Следи последните Португалия - Лига 3 мача с корнери в края на мача, корнери на полувремето, голове, картони и данни за мача.
| начален час | Домакин | Резултат | Гост | Хендикап | Корнер | ПВ корнер | Азиат. корн. | Корнери Н/П | Голове | Голове Н/П | Атака | Удари | Анализ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/11 17:30 | Пълно | АД Марко 09 | 0 - 3 | ОСК Паредез | 0.0, +0.5 | 5 - 6 | 2 - 1 | 8.5 | Над | 2.0 | Над | 116 - 74 | 10 - 11 | |
| 01/11 17:30 | Пълно | СК Калдас | 1 - 2 | КФ Ос Белененсес | 0.0, +0.5 | 4 - 2 | 1 - 2 | 10.5 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 138 - 138 | 8 - 4 | |
| 01/11 15:33 | Полувреме | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Академика | +0.5,+1.0 | 2 - 3 | 2 - 3 | 11.5 | 2.5 | 44 - 49 | 3 - 3 | |||
| 01/11 15:00 | Пълно | Гимараеш Б | 1 - 2 | Варзим | 0.0, -0.5 | 8 - 4 | 4 - 3 | 9.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 116 - 111 | 20 - 10 | |
| 01/11 15:00 | Пълно | Amarante | 1 - 0 | Брага Б | 0.0 | 8 - 4 | 5 - 2 | 9.0 | Над | 1.5, 2.0 | Под | 102 - 96 | 5 - 3 | |
| 01/10 15:00 | Пълно | Сао Жоао Вер | 0 - 4 | AD Fafe | +0.5 | 5 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 98 - 95 | 13 - 12 | |
| 01/10 15:00 | Пълно | Саньоанензе | 2 - 4 | Трофензе | 0.0, +0.5 | 14 - 2 | 5 - 1 | 9.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 138 - 81 | 12 - 6 | |
| 01/10 15:00 | Пълно | Амора | 1 - 1 | Луситано Евора | 0.0, +0.5 | 1 - 2 | 0 - 2 | 10.0 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 114 - 94 | 6 - 16 | |
| 01/10 15:00 | Пълно | SU 1 Dezembro | 1 - 1 | Мафра | 0.0, +0.5 | 2 - 5 | 1 - 2 | 9.5 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 92 - 117 | 7 - 13 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/04 17:30 | Пълно | ОСК Паредез | 3 - 0 | Саньоанензе | -1.0 | 5 - 5 | 3 - 3 | 8.5 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 102 - 115 | 14 - 8 | |
| 01/04 15:00 | Пълно | Сао Жоао Вер | 0 - 1 | Amarante | 0.0 | 5 - 0 | 4 - 0 | 9.0 | Под | 2.0 | Под | 133 - 113 | 6 - 4 | |
| 01/04 15:00 | Пълно | Луситано Евора | 2 - 1 | Спортинг Ковиля | -0.5, -1.0 | 7 - 3 | 7 - 1 | 10.0 | Равно | 2.0, 2.5 | Над | 116 - 104 | 13 - 4 | |
| 01/04 15:00 | Пълно | Атлетико Лисабон | 1 - 4 | Академика | 0.0 | 1 - 3 | 0 - 3 | 9.5 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 93 - 78 | 7 - 11 | |
| 01/04 15:00 | Пълно | AD Fafe | 1 - 0 | Варзим | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 1 - 2 | 9.5 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 106 - 114 | 12 - 6 | |
| 01/04 11:00 | Пълно | Трофензе | 0 - 1 | Гимараеш Б | -0.5 | 1 - 3 | 0 - 2 | 9.5 | Под | 2.0 | Под | 114 - 113 | 4 - 6 | |
| 01/04 11:00 | Пълно | ЮД Сантарем | 1 - 0 | SU 1 Dezembro | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10.0 | Под | 2.0 | Под | 118 - 116 | 6 - 7 | |
| 01/04 11:00 | Пълно | Брага Б | 2 - 1 | АД Марко 09 | -0.5 | 6 - 6 | 5 - 4 | 9.0 | Над | 2.0 | Над | 85 - 100 | 8 - 11 | |
| 01/03 17:30 | Пълно | Мафра | 4 - 2 | СК Калдас | 0.0, -0.5 | 8 - 7 | 6 - 2 | 10.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 109 - 111 | 13 - 14 | |
| 01/03 15:00 | Пълно | КФ Ос Белененсес | 3 - 1 | Амора | -0.5, -1.0 | 3 - 8 | 1 - 3 | 10.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 127 - 108 | 11 - 9 | |
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/21 15:00 | Пълно | Гимараеш Б | 1 - 3 | ОСК Паредез | 0.0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 8.5 | Под | 2.0 | Над | 115 - 87 | 12 - 14 | |
| 12/21 15:00 | Пълно | Спортинг Ковиля | 0 - 4 | КФ Ос Белененсес | +0.5 | 5 - 6 | 2 - 2 | 10.5 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 101 - 86 | 12 - 14 | |
| 12/21 15:00 | Пълно | Amarante | 3 - 2 | AD Fafe | 0.0 | 6 - 4 | 1 - 3 | 9.0 | Над | 2.0 | Над | 105 - 119 | 9 - 15 | |
| 12/21 15:00 | Пълно | АД Марко 09 | 2 - 1 | Сао Жоао Вер | 0.0, -0.5 | 2 - 3 | 0 - 1 | 9.5 | Под | 2.0 | Над | 129 - 123 | 10 - 7 | |
| 12/21 15:00 | Пълно | Академика | 3 - 1 | Луситано Евора | -0.5 | 3 - 6 | 2 - 2 | 11.0 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 131 - 114 | 6 - 5 | |
| 12/20 17:30 | Пълно | Варзим | 0 - 1 | Трофензе | 0.0, -0.5 | 10 - 0 | 3 - 0 | 2.0, 2.5 | Под | 98 - 93 | 8 - 3 | |||
| 12/20 15:00 | Пълно | Саньоанензе | 0 - 2 | Брага Б | 0.0 | 8 - 3 | 4 - 1 | 2.0, 2.5 | Под | 142 - 90 | 7 - 8 | |||
| 12/20 15:00 | Пълно | SU 1 Dezembro | 0 - 1 | Атлетико Лисабон | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 3 - 1 | 8.5 | Под | 1.5, 2.0 | Под | 101 - 94 | 10 - 11 | |
| 12/20 11:00 | Пълно | Амора | 1 - 2 | Мафра | 0.0 | 8 - 7 | 3 - 2 | 9.5 | Над | 2.0 | Над | 122 - 91 | 8 - 7 | |
| 12/19 17:45 | Пълно | СК Калдас | 0 - 2 | ЮД Сантарем | 0.0, -0.5 | 11 - 1 | 4 - 1 | 11.0 | Над | 2.0, 2.5 | Под | 113 - 76 | 14 - 6 | |
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/14 20:00 | Пълно | AD Fafe | 1 - 2 | Трофензе | -0.5 | 6 - 1 | 4 - 0 | 9.5 | Под | 2.0 | Над | 114 - 77 | 14 - 10 | |
| 12/14 17:30 | Пълно | КФ Ос Белененсес | 1 - 1 | Академика | 0.0, -0.5 | 3 - 1 | 1 - 1 | 11.0 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 115 - 89 | 9 - 6 | |
| 12/14 15:00 | Пълно | ЮД Сантарем | 0 - 0 | Амора | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 2 - 2 | 10.5 | Под | 2.0 | Под | 133 - 123 | 5 - 1 | |
| 12/14 15:00 | Пълно | Amarante | 3 - 2 | АД Марко 09 | 0.0, -0.5 | 5 - 5 | 1 - 2 | 9.5 | Над | 2.0 | Над | 84 - 127 | 5 - 11 | |
| 12/14 15:00 | Пълно | SU 1 Dezembro | 2 - 0 | СК Калдас | 0.0, +0.5 | 4 - 6 | 1 - 1 | 10.0 | Равно | 2.0, 2.5 | Под | 93 - 132 | 11 - 11 | |
| 12/13 20:00 | Пълно | Брага Б | 0 - 0 | Гимараеш Б | 0.0 | 2 - 4 | 0 - 1 | 8.5 | Под | 2.0 | Под | 105 - 100 | 6 - 9 | |
| 12/13 16:00 | Пълно | Мафра | 2 - 0 | Спортинг Ковиля | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 6 - 2 | 10.0 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 122 - 107 | 13 - 4 | |
| 12/13 15:00 | Пълно | Сао Жоао Вер | 2 - 1 | Саньоанензе | 0.0, -0.5 | 6 - 0 | 1 - 0 | 9.0 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 92 - 112 | 14 - 1 | |
| 12/13 15:00 | Пълно | ОСК Паредез | 0 - 0 | Варзим | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 1 - 2 | 9.0 | Равно | 2.0 | Под | 134 - 112 | 10 - 8 | |
| 12/13 15:00 | Пълно | Атлетико Лисабон | 1 - 0 | Луситано Евора | 0.0, -0.5 | 3 - 9 | 0 - 6 | 9.0 | Над | 2.0 | Под | 77 - 106 | 6 - 17 | |
| December 2025 | ||||||||||||||
| 12/07 17:30 | Пълно | АД Марко 09 | 1 - 1 | AD Fafe | 0.0, +0.5 | 1 - 7 | 1 - 5 | 9.0 | Под | 2.0, 2.5 | Под | 87 - 142 | 8 - 16 | |
