Швейцария - Чалъндж Лига Статистика и резултати за корнери
TotalCorner предоставя статистика за корнери, програма, резултати, класиране, статистика за картони и сравнение на коефициенти за Швейцария - Чалъндж Лига. Следи последните Швейцария - Чалъндж Лига мача с корнери в края на мача, корнери на полувремето, голове, картони и данни за мача.
| начален час | Домакин | Резултат | Гост | Хендикап | Корнер | ПВ корнер | Азиат. корн. | Корнери Н/П | Голове | Голове Н/П | Атака | Удари | Анализ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/28 18:30 | Пълно | Стад Нион | 3 - 0 | Белинцона | 0.0, +0.5 | 3 - 11 | 0 - 2 | 9.0 | Над | 2.5 | Над | 84 - 105 | 7 - 6 | |
| 03/28 18:30 | Пълно | Шафхаузен | 1 - 3 | Уил 1900 | +0.5 | 4 - 6 | 3 - 4 | 8.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 62 - 108 | 14 - 12 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/16 13:15 | Пълно | Уил 1900 | 2 - 2 | Арау | 0.0, +0.5 | 3 - 2 | 0 - 2 | 8.5 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 123 - 112 | 6 - 5 | |
| 03/16 13:15 | Пълно | Вадуц | 3 - 1 | Белинцона | 0.0 | 7 - 6 | 5 - 0 | 9.0 | Над | 2.5 | Над | 94 - 88 | 12 - 19 | |
| 03/16 13:15 | Пълно | Нюшател Ксамакс | 4 - 0 | Стад Нион | -0.5 | 3 - 5 | 0 - 1 | 9.5 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 136 - 104 | 11 - 6 | |
| 03/15 17:00 | Пълно | Лозана-Оши | 0 - 1 | Шафхаузен | -1.0 | 4 - 3 | 2 - 2 | 9.5 | Под | 2.5, 3.0 | Под | 88 - 78 | 7 - 9 | |
| 03/14 19:15 | Пълно | Етуал Каруж | 0 - 0 | Тюн | +0.5 | 3 - 3 | 1 - 1 | 8.5 | Под | 2.5 | Под | 100 - 85 | 6 - 9 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/09 15:30 | Пълно | Тюн | 2 - 1 | Лозана-Оши | -0.5, -1.0 | 6 - 4 | 3 - 3 | 9.5 | Над | 2.5, 3.0 | Над | 89 - 63 | 10 - 9 | |
| 03/08 17:00 | Пълно | Белинцона | 0 - 3 | Уил 1900 | -0.5 | 3 - 1 | 2 - 1 | 8.0 | Под | 2.0, 2.5 | Над | 139 - 113 | 14 - 8 | |
| 03/07 19:15 | Пълно | Арау | 2 - 0 | Нюшател Ксамакс | -1.0 | 3 - 8 | 2 - 2 | 10.0 | Над | 3.0 | Под | 137 - 133 | 11 - 4 | |
| 03/07 18:30 | Пълно | Стад Нион | 0 - 3 | Етуал Каруж | 0.0, +0.5 | 2 - 1 | 0 - 1 | 9.0 | Под | 2.5 | Над | 123 - 111 | 6 - 11 | |
| 03/07 18:30 | Пълно | Шафхаузен | 1 - 1 | Вадуц | 0.0, +0.5 | 4 - 8 | 3 - 3 | 9.0 | Над | 2.5 | Под | 71 - 122 | 14 - 17 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/02 15:30 | Пълно | Етуал Каруж | 3 - 2 | Вадуц | 0.0, -0.5 | 2 - 4 | 2 - 0 | 8.5 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 77 - 72 | 12 - 7 | |
| 03/02 13:15 | Пълно | Нюшател Ксамакс | 1 - 1 | Белинцона | 0.0 | 2 - 4 | 2 - 2 | 8.5 | Под | 2.5 | Под | 71 - 119 | 10 - 9 | |
| 03/01 17:00 | Пълно | Арау | 3 - 0 | Шафхаузен | -1.0, -1.5 | 2 - 2 | 2 - 2 | 10.0 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 93 - 104 | 14 - 11 | |
| 02/28 19:15 | Пълно | Тюн | 2 - 2 | Стад Нион | -1.0, -1.5 | 5 - 0 | 0 - 0 | 10.0 | Под | 3.0, 3.5 | Над | 127 - 80 | 15 - 5 | |
| 02/28 18:30 | Пълно | Лозана-Оши | 2 - 1 | Уил 1900 | -0.5 | 3 - 4 | 2 - 1 | 8.5 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 97 - 145 | 15 - 16 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/23 13:15 | Пълно | Уил 1900 | 2 - 3 | Тюн | 0.0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 8.5 | Под | 2.5 | Над | 96 - 94 | 16 - 15 | |
| 02/23 13:15 | Пълно | Вадуц | 0 - 1 | Арау | +0.5 | 6 - 4 | 4 - 2 | 9.5 | Над | 2.5, 3.0 | Под | 82 - 89 | 8 - 8 | |
| 02/22 17:00 | Пълно | Белинцона | 0 - 0 | Етуал Каруж | 0.0, -0.5 | 6 - 1 | 2 - 1 | 8.5 | Под | 2.5 | Под | 116 - 116 | 16 - 4 | |
| 02/21 19:15 | Пълно | Шафхаузен | 2 - 4 | Нюшател Ксамакс | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 4 | 9.5 | Под | 2.5 | Над | 124 - 106 | 7 - 14 | |
| 02/21 18:30 | Пълно | Стад Нион | 3 - 0 | Лозана-Оши | +0.5, +1.0 | 3 - 7 | 1 - 3 | 9.5 | Над | 3.0 | Равно | 89 - 111 | 13 - 11 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/15 17:00 | Пълно | Уил 1900 | 2 - 1 | Стад Нион | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 8.5 | Под | 2.5 | Над | 88 - 79 | 8 - 7 | |
| 02/15 17:00 | Пълно | Белинцона | 0 - 1 | Лозана-Оши | 0.0 | 4 - 10 | 4 - 7 | 8.0 | Над | 2.5 | Под | 93 - 98 | 13 - 19 | |
| 02/14 19:15 | Пълно | Арау | 1 - 0 | Тюн | 0.0, -0.5 | 2 - 3 | 0 - 1 | 10.5 | Под | 2.5, 3.0 | Под | 116 - 83 | 11 - 15 | |
| 02/14 18:30 | Пълно | Шафхаузен | 0 - 0 | Етуал Каруж | 0.0, +0.5 | 4 - 4 | 3 - 2 | 9.5 | Под | 2.5 | Под | 123 - 136 | 6 - 3 | |
| 02/14 18:30 | Пълно | Нюшател Ксамакс | 0 - 0 | Вадуц | 0.0, -0.5 | 2 - 2 | 1 - 0 | 9.5 | Под | 3.0 | Под | 104 - 110 | 4 - 5 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/09 15:30 | Пълно | Тюн | 2 - 0 | Белинцона | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 3 - 1 | 9.5 | Под | 2.5, 3.0 | Под | 89 - 107 | 13 - 13 | |
| 02/09 13:15 | Пълно | Вадуц | 1 - 0 | Уил 1900 | 0.0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 8.5 | Под | 2.5, 3.0 | Под | 87 - 109 | 18 - 18 | |
| 02/07 19:15 | Пълно | Лозана-Оши | 2 - 4 | Арау | 0.0 | 2 - 5 | 1 - 4 | 9.5 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 82 - 91 | 12 - 18 | |
| 02/07 19:15 | Пълно | Етуал Каруж | 2 - 1 | Нюшател Ксамакс | -0.5 | 5 - 8 | 3 - 2 | 9.0 | Над | 3.0 | Равно | 76 - 93 | 15 - 16 | |
| 02/07 18:30 | Пълно | Стад Нион | 0 - 1 | Шафхаузен | 0.0, -0.5 | 12 - 1 | 4 - 0 | 9.5 | Над | 2.5, 3.0 | Под | 139 - 105 | 16 - 3 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/04 18:30 | Пълно | Шафхаузен | 0 - 1 | Лозана-Оши | +0.5 | 4 - 10 | 3 - 6 | 9.0 | Над | 2.5 | Под | 72 - 76 | 7 - 13 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/01 17:00 | Пълно | Вадуц | 1 - 1 | Стад Нион | -0.5, -1.0 | 1 - 6 | 0 - 3 | 10.0 | Под | 3.0 | Под | 107 - 100 | 12 - 16 | |
| 02/01 17:00 | Пълно | Арау | 2 - 1 | Белинцона | -0.5, -1.0 | 5 - 10 | 2 - 5 | 9.0 | Над | 2.5, 3.0 | Над | 79 - 111 | 8 - 14 | |
| 01/31 19:15 | Пълно | Уил 1900 | 2 - 0 | Нюшател Ксамакс | -0.5 | 6 - 3 | 4 - 1 | 2.5, 3.0 | Под | 102 - 116 | 11 - 10 | |||
| 01/31 18:30 | Пълно | Лозана-Оши | 1 - 0 | Етуал Каруж | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 2 - 1 | 8.0 | Над | 2.5, 3.0 | Под | 108 - 98 | 17 - 5 | |
| 01/31 18:30 | Пълно | Шафхаузен | 2 - 3 | Тюн | +0.5, +1.0 | 6 - 5 | 4 - 2 | 10.0 | Над | 2.5, 3.0 | Над | 65 - 59 | 8 - 17 | |
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/25 17:00 | Пълно | Белинцона | 3 - 0 | Шафхаузен | -0.5 | 12 - 4 | 7 - 2 | 9.0 | Над | 2.0, 2.5 | Над | 83 - 78 | 10 - 6 | |
| 01/24 19:15 | Пълно | Тюн | 3 - 1 | Вадуц | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 2 - 2 | 10.0 | Под | 2.5, 3.0 | Над | 110 - 131 | 14 - 5 | |
