Замбия - Супер Лига Статистика и резултати за корнери
TotalCorner предоставя статистика за корнери, програма, резултати, класиране, статистика за картони и сравнение на коефициенти за Замбия - Супер Лига. Следи последните Замбия - Супер Лига мача с корнери в края на мача, корнери на полувремето, голове, картони и данни за мача.
| начален час | Домакин | Резултат | Гост | Хендикап | Корнер | ПВ корнер | Азиат. корн. | Корнери Н/П | Голове | Голове Н/П | Атака | Удари | Анализ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/23 14:00 | Пълно | Кабуе Уориърс | 0 - 0 | Призън Леопардс | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 2 - 3 | 2.0 | Под | 70 - 70 | 8 - 4 | |||
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/17 14:00 | Пълно | Нквази | 1 - 2 | Грийн Бъфалус | 0.0, -0.5 | 6 - 5 | 6 - 3 | 8.5 | Над | 1.5, 2.0 | Над | 107 - 98 | 13 - 14 | |
| 08/17 14:00 | Призън Леопардс | 0 - 0 | ФК Нкана | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 8.0 | 2.0 | - | - | ||||
| 08/16 14:00 | Пълно | НАПСА Старс | 0 - 2 | Грийн Ийгълс | 0.0, -0.5 | 6 - 5 | 5 - 2 | 8.0 | Над | 1.5, 2.0 | Над | 112 - 103 | 11 - 10 | |
| 08/16 14:00 | Пълно | Mines United FC | 1 - 2 | Муфулира Уондърърс | 0.0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1.5, 2.0 | Над | 38 - 42 | 6 - 7 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/21 14:00 | Пълно | ЗЕСКО Юнайтед | 1 - 0 | Лумвана Радиантс | -1.0 | 7 - 1 | 4 - 1 | 2.0 | Под | 71 - 64 | 14 - 10 | |||
| 04/20 14:00 | Пълно | ФК Нкана | 1 - 1 | Пауър Динамос | 0.0, +0.5 | 1 - 5 | 1 - 2 | 1.5, 2.0 | Над | 75 - 58 | 7 - 10 | |||
| 04/19 12:00 | Пълно | Атлетико Лусака | 1 - 2 | Мутондо Старс | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 3 - 1 | 8.0 | Под | 1.5, 2.0 | Над | 153 - 109 | 14 - 11 | |
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/09 14:00 | Пълно | Кабуе Уориърс | 0 - 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 0.0, -0.5 | 5 - 6 | 3 - 1 | 1.5, 2.0 | Под | 67 - 63 | 9 - 10 | |||
| 04/09 14:00 | Пълно | Занако | 1 - 0 | Грийн Ийгълс | 0.0, -0.5 | 3 - 5 | 2 - 2 | 2.0 | Под | 61 - 83 | 3 - 5 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/03 14:00 | Пълно | НАПСА Старс | 0 - 2 | Пауър Динамос | +0.5 | 2 - 6 | 1 - 3 | 8.0 | Равно | 2.0 | Равно | 149 - 101 | 12 - 14 | |
| 04/02 14:00 | Пълно | Нквази | 2 - 0 | Грийн Бъфалус | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1.5, 2.0 | Над | 81 - 80 | 12 - 12 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/30 14:00 | Пълно | Пауър Динамос | 1 - 0 | ЗЕСКО Юнайтед | -0.5 | 2 - 6 | 2 - 4 | 1.5, 2.0 | Под | 57 - 68 | 5 - 12 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/26 13:00 | Пълно | Ред Ароус | 2 - 1 | Нчанга Рейнджърс | -1.0 | 7 - 2 | 3 - 0 | 9.0 | Равно | 2.0 | Над | 81 - 56 | 12 - 7 | |
| 03/26 13:00 | Пълно | Кабуе Уориърс | 2 - 0 | Лумвана Радиантс | -0.5, -1.0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2.0 | Равно | 68 - 76 | 15 - 12 | |||
| 03/26 13:00 | Пълно | Грийн Бъфалус | 2 - 2 | НАПСА Старс | 0.0, -0.5 | 3 - 5 | 3 - 2 | 1.5, 2.0 | Над | 59 - 78 | 10 - 9 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/13 13:00 | Пълно | НАПСА Старс | 1 - 0 | Занако | 0.0 | 3 - 8 | 2 - 5 | 8.5 | Над | 1.5, 2.0 | Под | 67 - 73 | 7 - 14 | |
| 03/13 13:00 | Пълно | ФК Нкана | 4 - 1 | Индени ФК | -1.5 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Над | 82 - 73 | 15 - 17 | |||
| 03/12 13:00 | 35 ' | Атлетико Лусака | 0 - 0 | Кабуе Уориърс | 0.0,+0.5 | 2 - 0 | 2 - 0 | 7.0 | 2.0 | 31 - 28 | - 4 | |||
| 03/12 13:00 | Пълно | Нквази | 0 - 0 | Форест Рейнджърс | 0.0, -0.5 | 5 - 5 | 1 - 1 | 1.5 | Под | 117 - 120 | 14 - 6 | |||
| 03/12 13:00 | Пълно | Мутондо Старс | 0 - 2 | Пауър Динамос | +0.5, +1.0 | 4 - 5 | 3 - 2 | 2.0 | Равно | 46 - 37 | 9 - 11 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/09 13:00 | Пълно | Ред Ароус | 1 - 2 | ФК Нкана | -0.5, -1.0 | 6 - 2 | 5 - 0 | 8.5 | Под | 1.5, 2.0 | Над | 152 - 101 | 15 - 8 | |
| 03/08 13:00 | Пълно | Грийн Бъфалус | 1 - 0 | Мутондо Старс | -0.5 | 3 - 2 | 0 - 0 | 1.5, 2.0 | Под | 129 - 127 | 6 - 13 | |||
| 03/08 13:00 | Пълно | Занако | 2 - 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 0.0, +0.5 | 4 - 5 | 4 - 1 | 8.5 | Над | 1.5, 2.0 | Над | 74 - 79 | 10 - 11 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/02 13:00 | Пълно | ФК Нкана | 1 - 0 | Муфулира Уондърърс | -0.5 | 4 - 3 | 2 - 1 | 9.0 | Под | 1.5, 2.0 | Под | 101 - 130 | 7 - 14 | |
| 03/01 13:00 | Пълно | Нквази | 0 - 0 | Ред Ароус | 0.0 | 5 - 6 | 3 - 4 | 1.5, 2.0 | Под | 138 - 128 | 15 - 7 | |||
| 03/01 13:00 | 29 ' | Кабуе Уориърс | 0 - 1 | Пауър Динамос | +0.5,+1.0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1.5, 2.0 | 30 - 20 | 1 - 4 | ||||
| 03/01 13:00 | Пълно | НАПСА Старс | 1 - 0 | Индени ФК | -1.0 | 2 - 7 | 0 - 3 | 2.0 | Под | 84 - 88 | 10 - 13 | |||
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/23 13:00 | Пълно | Занако | 1 - 0 | Лумвана Радиантс | 0.0, -0.5 | 9 - 5 | 5 - 3 | 1.5, 2.0 | Под | 125 - 108 | 11 - 10 | |||
| 02/23 13:00 | Пълно | Грийн Бъфалус | 1 - 0 | Кабуе Уориърс | 0.0 | 3 - 7 | 2 - 3 | 8.0 | Над | 1.5, 2.0 | Под | 69 - 86 | 7 - 12 | |
| 02/23 13:00 | Пълно | Пауър Динамос | 2 - 0 | Маестро Юнайтед Замбия | -1.0 | 3 - 5 | 0 - 4 | 8.5 | Под | 2.0 | Равно | 78 - 110 | 12 - 7 | |
| 02/23 08:00 | Ред Ароус | 0 - 0 | НАПСА Старс | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1.5, 2.0 | - | - | |||||
| 02/22 13:00 | Пълно | Нчанга Рейнджърс | 2 - 0 | ФК Нкана | 0.0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 2.0 | Равно | 93 - 120 | 12 - 15 | |||
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/16 13:00 | Пълно | ФК Нкана | 1 - 0 | Грийн Ийгълс | -0.5 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2.0 | Под | 92 - 99 | 9 - 11 | |||
| 02/15 13:00 | Пълно | НАПСА Старс | 1 - 0 | Муфулира Уондърърс | 0.0, -0.5 | 2 - 5 | 0 - 2 | 1.5, 2.0 | Под | 116 - 137 | 11 - 16 | |||
| 02/15 13:00 | Пълно | Кабуе Уориърс | 1 - 0 | Занако | -0.5, -1.0 | 8 - 1 | 4 - 0 | 2.0 | Под | 70 - 61 | 14 - 5 | |||
| 02/15 13:00 | Пълно | ЗЕСКО Юнайтед | 1 - 0 | Ред Ароус | 0.0, -0.5 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2.0 | Под | 86 - 126 | 8 - 9 | |||
| 02/15 11:00 | Пълно | Мутондо Старс | 2 - 1 | Индени ФК | -0.5 | 2 - 7 | 1 - 3 | 9.0 | Равно | 2.0 | Над | 96 - 91 | 12 - 18 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/09 13:00 | Пълно | Занако | 0 - 2 | Маестро Юнайтед Замбия | 0.0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 8.5 | Под | 1.5, 2.0 | Над | 159 - 100 | 13 - 10 | |
| 02/09 13:00 | Пълно | Муфулира Уондърърс | 0 - 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 0.0 | 4 - 6 | 3 - 2 | 9.5 | Над | 1.5, 2.0 | Под | 92 - 78 | 12 - 16 | |
