СК Пиърлес срещу Юнайтед СК Преки срещи
Последна среща
СК Пиърлес 0 - 1
Юнайтед СК
СК Пиърлес срещу Юнайтед СК: баланс
4
Срещи
1 - 1 - 2
П - Р - З
10
Ср. корнери
75%
Над 9,5 корнера
2.5
Ср. голове
Процент победи H2H
СК Пиърлес Победа 25%1
Равен 25%1
Юнайтед СК Победа 50%2
В последните 4 срещи между СК Пиърлес и Юнайтед СК, СК Пиърлес спечели 1, 1 завършиха наравно, а Юнайтед СК спечели 2. Срещите имаха средно 10 корнера, като в 75% от мачовете бяха над 9,5. С СК Пиърлес като домакин средният брой корнери беше 11. Среден общ брой голове на среща: 2.5.
Статистиката за СК Пиърлес срещу Юнайтед СК е обновена на 22.09.2026 15:38.
История на СК Пиърлес срещу Юнайтед СК
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Индия - Футболна лига на Колката | 26.07.2026 | СК Пиърлес | 0 - 1 | Юнайтед СК | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | З |
| Индия - Футболна лига на Колката | 05.07.2025 | Юнайтед СК | 1 - 1 | СК Пиърлес | 0 - 1 | 3 - 3 | 6 | Р |
| Индия - Футболна лига на Колката | 02.08.2023 | Юнайтед СК | 0 - 1 | СК Пиърлес | 0 - 1 | 8 - 4 | 12 | П |
| Индия - Футболна лига на Колката | 02.08.2022 | СК Пиърлес | 1 - 5 | Юнайтед СК | 1 - 0 | 6 - 6 | 12 | З |
Текуща форма
СК Пиърлес
П
П
З
Р
Р
Вкарани голове / мач1.6
Допуснати голове / мач0.8
Корнери за / мач3.8
Корнери срещу / мач3.4
Над 2,5 гола40%
Юнайтед СК
Р
Р
З
П
Р
Вкарани голове / мач1.2
Допуснати голове / мач0.8
Корнери за / мач3.6
Корнери срещу / мач4.6
Над 2,5 гола40%
Последни 5 мача на СК Пиърлес
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Индия - Футболна лига на Колката | 30.08.2026 | СК Пиърлес | 3 - 1 | Полис АК | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | П |
| Индия - Футболна лига на Колката | 24.08.2026 | СК Пиърлес | 3 - 0 | Уари | 2 - 0 | 2 - 2 | 4 | П |
| Индия - Футболна лига на Колката | 21.08.2026 | Калкута Полийс Клуб | 1 - 0 | СК Пиърлес | 1 - 0 | 6 - 4 | 10 | З |
| Индия - Футболна лига на Колката | 14.08.2026 | СК Пиърлес | 1 - 1 | ФК Ариан 2 | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | Р |
| Индия - Футболна лига на Колката | 04.08.2026 | Межърърс Клуб | 1 - 1 | СК Пиърлес | 1 - 1 | 2 - 4 | 6 | Р |
Последни 5 мача на Юнайтед СК
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Индия - Футболна лига на Колката | 19.09.2026 | Ваванипоре | 0 - 0 | Юнайтед СК | 0 - 0 | 4 - 4 | 8 | Р |
| Индия - Футболна лига на Колката | 14.09.2026 | Юнайтед СК | 1 - 1 | Мохун Баган Супер Джайънт II | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | Р |
| Индия - Футболна лига на Колката | 28.08.2026 | ФК Ариан 2 | 2 - 1 | Юнайтед СК | 2 - 0 | 4 - 3 | 7 | З |
| Индия - Футболна лига на Колката | 25.08.2026 | Юнайтед СК | 3 - 0 | Полис АК | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | П |
| Индия - Футболна лига на Колката | 22.08.2026 | Юнайтед СК | 1 - 1 | СК Мохамедан резерви | 0 - 0 | 7 - 7 | 14 | Р |
Програма на СК Пиърлес
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на Юнайтед СК
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Още съперници на СК Пиърлес и Юнайтед СК
- СК Пиърлес срещу Полис АК Преки срещи
- СК Пиърлес срещу Уари Преки срещи
- Калкута Полийс Клуб срещу СК Пиърлес Преки срещи
- СК Пиърлес срещу ФК Ариан 2 Преки срещи
- Межърърс Клуб срещу СК Пиърлес Преки срещи
- Ваванипоре срещу Юнайтед СК Преки срещи
- Юнайтед СК срещу Мохун Баган Супер Джайънт II Преки срещи
- ФК Ариан 2 срещу Юнайтед СК Преки срещи
- Юнайтед СК срещу Полис АК Преки срещи
- Юнайтед СК срещу СК Мохамедан резерви Преки срещи