Кари срещу ИФ Вестри Преки срещи
Последна среща
Кари 1 - 0
ИФ Вестри
Кари срещу ИФ Вестри: баланс
2
Срещи
2 - 0 - 0
П - Р - З
3
Ср. корнери
0%
Над 9,5 корнера
2.5
Ср. голове
Процент победи H2H
Кари Победа 100%2
Равен 0%0
ИФ Вестри Победа 0%0
В последните 2 срещи между Кари и ИФ Вестри, Кари спечели 2, 0 завършиха наравно, а ИФ Вестри спечели 0. Срещите имаха средно 3 корнера, като в 0% от мачовете бяха над 9,5. С Кари като домакин средният брой корнери беше 3. Среден общ брой голове на среща: 2.5.
Статистиката за Кари срещу ИФ Вестри е обновена на 26.09.2026 10:59.
История на Кари срещу ИФ Вестри
Текуща форма
Кари
П
П
П
П
Р
Вкарани голове / мач2.2
Допуснати голове / мач0.4
Корнери за / мач4.6
Корнери срещу / мач7.2
Над 2,5 гола40%
ИФ Вестри
З
З
П
З
П
Вкарани голове / мач0.6
Допуснати голове / мач1.2
Корнери за / мач3.2
Корнери срещу / мач6
Над 2,5 гола0%
Последни 5 мача на Кари
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Исландия - Дивизия 2 | 12.09.2026 | Кари | 4 - 0 | Haukar | 2 - 0 | 6 - 10 | 16 | П |
| Исландия - Дивизия 2 | 05.09.2026 | Магни Гренивик | 0 - 2 | Кари | 0 - 2 | 6 - 2 | 8 | П |
| Исландия - Дивизия 2 | 28.08.2026 | Кари | 2 - 0 | Тротур Вогар | 1 - 0 | 4 - 10 | 14 | П |
| Исландия - Дивизия 2 | 23.08.2026 | Кари | 1 - 0 | Фьолнир | 1 - 0 | 3 - 7 | 10 | П |
| Исландия - Дивизия 2 | 19.08.2026 | Селфос | 2 - 2 | Кари | 2 - 1 | 3 - 8 | 11 | Р |
Последни 5 мача на ИФ Вестри
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Исландия - 1 Дейлд | 05.09.2026 | ИФ Вестри | 0 - 2 | Тортур Рейкявик | 0 - 0 | 2 - 7 | 9 | З |
| Исландия - 1 Дейлд | 29.08.2026 | Афтурелдинг | 2 - 0 | ИФ Вестри | 1 - 0 | 3 - 1 | 4 | З |
| Исландия - 1 Дейлд | 22.08.2026 | ИФ Вестри | 2 - 0 | Leiknir Reykjavik | 2 - 0 | 2 - 7 | 9 | П |
| Исландия - 1 Дейлд | 17.08.2026 | Волсунгур | 2 - 0 | ИФ Вестри | 0 - 0 | 6 - 7 | 13 | З |
| Исландия - 1 Дейлд | 13.08.2026 | ИФ Вестри | 1 - 0 | IR Reykjavik | 0 - 0 | 4 - 7 | 11 | П |
Програма на Кари
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на ИФ Вестри
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Още съперници на Кари и ИФ Вестри
- Кари срещу Haukar Преки срещи
- Магни Гренивик срещу Кари Преки срещи
- Кари срещу Тротур Вогар Преки срещи
- Кари срещу Фьолнир Преки срещи
- Селфос срещу Кари Преки срещи
- ИФ Вестри срещу Тортур Рейкявик Преки срещи
- Афтурелдинг срещу ИФ Вестри Преки срещи
- ИФ Вестри срещу Leiknir Reykjavik Преки срещи
- Волсунгур срещу ИФ Вестри Преки срещи
- ИФ Вестри срещу IR Reykjavik Преки срещи