Germany (Profik) срещу Spain (Sheva) Преки срещи
Последна среща
Germany (Profik) 2 - 5
Spain (Sheva)
Germany (Profik) срещу Spain (Sheva): баланс
10
Срещи
4 - 1 - 5
П - Р - З
0
Ср. корнери
0%
Над 9,5 корнера
4
Ср. голове
Процент победи H2H
Germany (Profik) Победа 40%4
Равен 10%1
Spain (Sheva) Победа 50%5
В последните 10 срещи между Germany (Profik) и Spain (Sheva), Germany (Profik) спечели 4, 1 завършиха наравно, а Spain (Sheva) спечели 5. Срещите имаха средно 0 корнера, като в 0% от мачовете бяха над 9,5. С Germany (Profik) като домакин средният брой корнери беше 0. Среден общ брой голове на среща: 4.
Статистиката за Germany (Profik) срещу Spain (Sheva) е обновена на 22.09.2026 21:39.
История на Germany (Profik) срещу Spain (Sheva)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 10.09.2026 | Germany (Profik) | 2 - 5 | Spain (Sheva) | 2 - 5 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 10.09.2026 | Spain (Sheva) | 0 - 3 | Germany (Profik) | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.05.2026 | Germany (Profik) | 1 - 1 | Spain (Sheva) | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 | Р |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 17.02.2026 | Spain (Sheva) | 1 - 2 | Germany (Profik) | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 14.02.2026 | Spain (Sheva) | 3 - 2 | Germany (Profik) | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 14.02.2026 | Germany (Profik) | 2 - 4 | Spain (Sheva) | 2 - 4 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 03.02.2026 | Spain (Sheva) | 0 - 2 | Germany (Profik) | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 03.02.2026 | Germany (Profik) | 0 - 3 | Spain (Sheva) | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 27.11.2025 | Spain (Sheva) | 1 - 3 | Germany (Profik) | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 27.11.2025 | Germany (Profik) | 2 - 3 | Spain (Sheva) | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 | З |
Текуща форма
Germany (Profik)
П
З
П
З
З
Вкарани голове / мач1.4
Допуснати голове / мач2
Корнери за / мач0
Корнери срещу / мач0
Над 2,5 гола100%
Spain (Sheva)
П
Р
З
З
З
Вкарани голове / мач2.2
Допуснати голове / мач2.6
Корнери за / мач0
Корнери срещу / мач0
Над 2,5 гола80%
Последни 5 мача на Germany (Profik)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 19.09.2026 | Argentina (Andrew) | 1 - 2 | Germany (Profik) | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 19.09.2026 | Germany (Profik) | 1 - 4 | Spain (Koss) | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 19.09.2026 | England (Senya) | 1 - 2 | Germany (Profik) | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 19.09.2026 | Germany (Profik) | 1 - 2 | France (Uruchi) | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 19.09.2026 | Spain (Koss) | 2 - 1 | Germany (Profik) | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 | З |
Последни 5 мача на Spain (Sheva)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.09.2026 | Germany (Senya) | 2 - 4 | Spain (Sheva) | 2 - 4 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.09.2026 | Spain (Sheva) | 1 - 1 | England (L1genda) | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 | Р |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.09.2026 | France (Koss) | 2 - 1 | Spain (Sheva) | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.09.2026 | Spain (Sheva) | 2 - 3 | Argentina (pimchik) | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - Battle Volta - 6 мин игра | 22.09.2026 | Spain (Sheva) | 3 - 5 | Germany (Senya) | 3 - 5 | 0 - 0 | 0 | З |
Програма на Germany (Profik)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на Spain (Sheva)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Още съперници на Germany (Profik) и Spain (Sheva)
- Argentina (Andrew) срещу Germany (Profik) Преки срещи
- Germany (Profik) срещу Spain (Koss) Преки срещи
- England (Senya) срещу Germany (Profik) Преки срещи
- Germany (Profik) срещу France (Uruchi) Преки срещи
- Germany (Senya) срещу Spain (Sheva) Преки срещи
- Spain (Sheva) срещу England (L1genda) Преки срещи
- France (Koss) срещу Spain (Sheva) Преки срещи
- Spain (Sheva) срещу Argentina (pimchik) Преки срещи