France (ORACLE) срещу Spain (TEMPEST) Преки срещи
Последна среща
France (ORACLE) 0 - 1
Spain (TEMPEST)
France (ORACLE) срещу Spain (TEMPEST): баланс
8
Срещи
3 - 1 - 4
П - Р - З
1.6
Ср. корнери
0%
Над 9,5 корнера
3.3
Ср. голове
Процент победи H2H
France (ORACLE) Победа 38%3
Равен 13%1
Spain (TEMPEST) Победа 50%4
В последните 8 срещи между France (ORACLE) и Spain (TEMPEST), France (ORACLE) спечели 3, 1 завършиха наравно, а Spain (TEMPEST) спечели 4. Срещите имаха средно 1.6 корнера, като в 0% от мачовете бяха над 9,5. С France (ORACLE) като домакин средният брой корнери беше 2.7. Среден общ брой голове на среща: 3.3.
Статистиката за France (ORACLE) срещу Spain (TEMPEST) е обновена на 26.09.2026 15:52.
История на France (ORACLE) срещу Spain (TEMPEST)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.08.2026 | France (ORACLE) | 0 - 1 | Spain (TEMPEST) | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 11.08.2026 | Spain (TEMPEST) | 4 - 0 | France (ORACLE) | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 01.01.2026 | Spain (TEMPEST) | 1 - 1 | France (ORACLE) | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 01.01.2026 | France (ORACLE) | 2 - 1 | Spain (TEMPEST) | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 06.08.2025 | Spain (TEMPEST) | 5 - 2 | France (ORACLE) | 5 - 2 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 06.08.2025 | Spain (TEMPEST) | 2 - 1 | France (ORACLE) | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 06.08.2025 | France (ORACLE) | 2 - 1 | Spain (TEMPEST) | 2 - 1 | 0 - 6 | 6 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 06.08.2025 | Spain (TEMPEST) | 0 - 3 | France (ORACLE) | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 | П |
Текуща форма
France (ORACLE)
П
Р
З
Р
П
Вкарани голове / мач2.4
Допуснати голове / мач2
Корнери за / мач1.8
Корнери срещу / мач0.2
Над 2,5 гола80%
Spain (TEMPEST)
Р
П
П
П
П
Вкарани голове / мач1.6
Допуснати голове / мач0.6
Корнери за / мач0.8
Корнери срещу / мач0
Над 2,5 гола20%
Последни 5 мача на France (ORACLE)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 23.09.2026 | France (ORACLE) | 3 - 2 | Portugal (GREED) | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 23.09.2026 | England (FAITH) | 2 - 2 | France (ORACLE) | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 22.09.2026 | France (ORACLE) | 3 - 4 | Spain (EMPEROR) | 3 - 4 | 3 - 0 | 3 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 22.09.2026 | Portugal (GREED) | 2 - 2 | France (ORACLE) | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 22.09.2026 | France (ORACLE) | 2 - 0 | England (FAITH) | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 | П |
Последни 5 мача на Spain (TEMPEST)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 19.09.2026 | Portugal (UNLEASHED) | 1 - 1 | Spain (TEMPEST) | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 19.09.2026 | Portugal (UNLEASHED) | 0 - 1 | Spain (TEMPEST) | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 19.09.2026 | Spain (TEMPEST) | 2 - 0 | France (ZEUS) | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 19.09.2026 | Spain (TEMPEST) | 3 - 2 | Portugal (UNLEASHED) | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.08.2026 | France (ORACLE) | 0 - 1 | Spain (TEMPEST) | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 | П |
Програма на France (ORACLE)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на Spain (TEMPEST)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||