Шатору срещу УС Кевили Преки срещи
Последна среща
Шатору 3 - 5
УС Кевили
Шатору срещу УС Кевили: баланс
8
Срещи
5 - 1 - 2
П - Р - З
10.1
Ср. корнери
50%
Над 9,5 корнера
4
Ср. голове
Процент победи H2H
Шатору Победа 63%5
Равен 13%1
УС Кевили Победа 25%2
В последните 8 срещи между Шатору и УС Кевили, Шатору спечели 5, 1 завършиха наравно, а УС Кевили спечели 2. Срещите имаха средно 10.1 корнера, като в 50% от мачовете бяха над 9,5. С Шатору като домакин средният брой корнери беше 10.8. Среден общ брой голове на среща: 4.
Статистиката за Шатору срещу УС Кевили е обновена на 23.10.2026 18:55.
История на Шатору срещу УС Кевили
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Франция - Лига 3 | 10.04.2026 | Шатору | 3 - 5 | УС Кевили | 2 - 3 | 7 - 4 | 11 | З |
| Франция - Лига 3 | 07.11.2025 | УС Кевили | 0 - 3 | Шатору | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | П |
| Франция - Лига 3 | 14.02.2025 | УС Кевили | 1 - 2 | Шатору | 0 - 2 | 5 - 0 | 5 | П |
| Франция - Лига 3 | 13.09.2024 | Шатору | 4 - 3 | УС Кевили | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | П |
| Франция - Лига 2 | 02.02.2018 | УС Кевили | 0 - 1 | Шатору | 0 - 1 | 10 - 5 | 15 | П |
| Франция - Лига 2 | 08.09.2017 | Шатору | 3 - 2 | УС Кевили | 2 - 0 | 3 - 10 | 13 | П |
| Франция - Лига 3 | 14.01.2017 | УС Кевили | 1 - 1 | Шатору | 1 - 1 | 4 - 5 | 9 | Р |
| Франция - Лига 3 | 12.08.2016 | Шатору | 0 - 3 | УС Кевили | 0 - 1 | 7 - 5 | 12 | З |
Текуща форма
Шатору
З
З
З
Р
З
Вкарани голове / мач0.8
Допуснати голове / мач2
Корнери за / мач4.6
Корнери срещу / мач5.2
Над 2,5 гола20%
УС Кевили
П
З
Р
Р
П
Вкарани голове / мач1.4
Допуснати голове / мач1.4
Корнери за / мач2.2
Корнери срещу / мач5.6
Над 2,5 гола60%
Последни 5 мача на Шатору
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Франция - Насионал | 16.10.2026 | Шатору | 4 - 7 | Rumilly Vallieres | 3 - 2 | 5 - 5 | 10 | З |
| Франция - Насионал | 11.09.2026 | Шатору | 0 - 1 | Лимоне | 0 - 1 | 2 - 6 | 8 | З |
| Франция - Насионал | 28.08.2026 | Шатору | 0 - 1 | Хайрес ФК | 0 - 0 | 6 - 7 | 13 | З |
| Франция - Насионал | 22.08.2026 | Hauts Lyonnais | 0 - 0 | Шатору | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | Р |
| Приятелски Мачове | 01.08.2026 | Шатору | 0 - 1 | Бурже Фут 18 | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | З |
Последни 5 мача на УС Кевили
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Франция - Лига 3 | 17.10.2026 | УС Кевили | 3 - 2 | Орлеан | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 | П |
| Франция - Лига 3 | 03.10.2026 | Кан | 3 - 1 | УС Кевили | 1 - 1 | 11 - 3 | 14 | З |
| Франция - Лига 3 | 26.09.2026 | УС Кевили | 1 - 1 | Амиен | 1 - 0 | 0 - 4 | 4 | Р |
| Франция - Лига 3 | 19.09.2026 | Версай | 0 - 0 | УС Кевили | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | Р |
| Франция - Лига 3 | 12.09.2026 | УС Кевили | 2 - 1 | Льо Пуи | 1 - 1 | 2 - 6 | 8 | П |
Програма на Шатору
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на УС Кевили
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Франция - Лига 3 | 31.10.2026 | СК Бастия | срещу | УС Кевили | - | - | - |
Още съперници на Шатору и УС Кевили
- Шатору срещу Rumilly Vallieres Преки срещи
- Шатору срещу Лимоне Преки срещи
- Шатору срещу Хайрес ФК Преки срещи
- Hauts Lyonnais срещу Шатору Преки срещи
- Шатору срещу Бурже Фут 18 Преки срещи
- УС Кевили срещу Орлеан Преки срещи
- Кан срещу УС Кевили Преки срещи
- УС Кевили срещу Амиен Преки срещи
- Версай срещу УС Кевили Преки срещи
- УС Кевили срещу Льо Пуи Преки срещи
