Arsenal (ARCTIC) срещу Newcastle (DREAD) Преки срещи
Последна среща
Arsenal (ARCTIC) 1 - 1
Newcastle (DREAD)
Arsenal (ARCTIC) срещу Newcastle (DREAD): баланс
2
Срещи
1 - 1 - 0
П - Р - З
1
Ср. корнери
0%
Над 9,5 корнера
2.5
Ср. голове
Процент победи H2H
Arsenal (ARCTIC) Победа 50%1
Равен 50%1
Newcastle (DREAD) Победа 0%0
В последните 2 срещи между Arsenal (ARCTIC) и Newcastle (DREAD), Arsenal (ARCTIC) спечели 1, 1 завършиха наравно, а Newcastle (DREAD) спечели 0. Срещите имаха средно 1 корнера, като в 0% от мачовете бяха над 9,5. С Arsenal (ARCTIC) като домакин средният брой корнери беше 1. Среден общ брой голове на среща: 2.5.
Статистиката за Arsenal (ARCTIC) срещу Newcastle (DREAD) е обновена на 26.09.2026 18:30.
История на Arsenal (ARCTIC) срещу Newcastle (DREAD)
Текуща форма
Arsenal (ARCTIC)
П
П
З
Р
З
Вкарани голове / мач2.2
Допуснати голове / мач1.4
Корнери за / мач0.8
Корнери срещу / мач0.4
Над 2,5 гола100%
Newcastle (DREAD)
З
Р
З
З
З
Вкарани голове / мач0.6
Допуснати голове / мач2
Корнери за / мач0.4
Корнери срещу / мач0.8
Над 2,5 гола60%
Последни 5 мача на Arsenal (ARCTIC)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.09.2026 | Arsenal (ARCTIC) | 3 - 0 | Aston Villa (HANDLER) | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.09.2026 | Arsenal (ARCTIC) | 3 - 0 | Newcastle (ARCADIA) | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 | П |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.09.2026 | Tottenham (MATRIX) | 3 - 2 | Arsenal (ARCTIC) | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.09.2026 | Aston Villa (HANDLER) | 2 - 2 | Arsenal (ARCTIC) | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 12.09.2026 | Newcastle (ARCADIA) | 2 - 1 | Arsenal (ARCTIC) | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 | З |
Последни 5 мача на Newcastle (DREAD)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери | Резултат |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 21.12.2025 | Tottenham (EXECUTOR) | 2 - 1 | Newcastle (DREAD) | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 21.12.2025 | Arsenal (ARCTIC) | 1 - 1 | Newcastle (DREAD) | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 | Р |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 21.12.2025 | Newcastle (DREAD) | 1 - 3 | Aston Villa (VENUS) | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 21.12.2025 | Newcastle (DREAD) | 0 - 1 | Tottenham (EXECUTOR) | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 | З |
| Ефутбол - H2H GG League - 8 мин игра | 21.12.2025 | Newcastle (DREAD) | 0 - 3 | Arsenal (ARCTIC) | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 | З |
Програма на Arsenal (ARCTIC)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||
Програма на Newcastle (DREAD)
| Лига | Дата | Домакин | Резултат | Гост | Полувреме | Корнери | Общо корнери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Няма данни | |||||||