lör, Aug 29, 2020 · 15:30
1 - 6
Fulltid · HT 0-2
Excelsior
7 2
ÄldstaSenaste
DDLLLL
4.20
4.00
1.75
SenasteÄldsta
WLWLWD

Anteckningar

Gratis prognoser (baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 3.25
Totalt antal mål
Under 10.5
Totalt antal hörnor
-0.75
Excelsior
PSV reserver
LDLWLLDDLLSenasteNedåt-0.4 p/match, senaste 5 vs föregående 23
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappMissarTäckt 3/10
SnabbstartareTappar ledningar · vinner inte 4 av 5 matcher där laget leddeVann 1 av senaste 10Båda gjorde mål i 8 av senaste 10
Excelsior
LDDLDWDWLWSenasteBrinner+0.6 p/match, senaste 5 vs föregående 23
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver9/10
Asiatiskt handikappMissarTäckt 3/10
Vändningslag · tar poäng i 2 av 4 matcher efter tidigt underlägeMål i 1:a halvlek i 9 av senaste 10Båda gjorde mål i 9 av senaste 10
PSV reserver

1V-2O-7F i de senaste 10 matcherna, med 12 gjorda mål och 21 insläppta. Snittmål: 1.2 framåt, 2.1 bakåt. Vinst 10%, AH-vinst 30%, mål Över 40%, hörna Över 40%.

Fulltidsresultat
Vunnen 10%1 Oavgjort 20%2 Förlust 70%7
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 40%4 Annullerad 0%0 Under 60%6
Totalt antal hörnor 10.5
Över 40%4 Annullerad 0%0 Under 60%6
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3 Annullerad 20%2 Förlust 50%5
Excelsior

4V-3O-3F i de senaste 10 matcherna, med 26 gjorda mål och 23 insläppta. Snittmål: 2.6 framåt, 2.3 bakåt. Vinst 40%, AH-vinst 30%, mål Över 70%, hörna Över 70%.

Fulltidsresultat
Vunnen 40%4 Oavgjort 30%3 Förlust 30%3
Totalt antal mål 3.0, 3.5
Över 70%7 Annullerad 0%0 Under 30%3
Totalt antal hörnor 10.5
Över 70%7 Annullerad 0%0 Under 30%3
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3 Annullerad 10%1 Förlust 60%6
Senaste
PSV reserver
Fullt Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Halv Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Excelsior
Fullt Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Halv Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5
PSV reserver
Hemma– matcher Borta– matcher Totalt– matcher
Över 7.5
Över 8.5
Över 9.5
Över 10.5
Över 11.5
Över 12.5
Över 13.5
Excelsior
Hemma– matcher Borta– matcher Totalt– matcher
Över 7.5
Över 8.5
Över 9.5
Över 10.5
Över 11.5
Över 12.5
Över 13.5

PSV reserver Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-27 2 PSV reserver
0 - 1
2 - 1
Excelsior 1 1 V +0.5 Under 10.0
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-27 Excelsior
4 - 0
5 - 2
PSV reserver F -1.5 Över 10.5
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
PSV reserver Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Europa - Vänskapsmatcher 2020-08-17 2 FC Eindhoven
1 - 0
1 - 0
PSV reserver 1 F -0.5 Under
Europa - Vänskapsmatcher 2020-08-14 1 PSV reserver
1 - 0
1 - 2
Gent reserver F -0.5, -1.0 Under
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-03-06 1 Telstar
1 - 0
1 - 0
PSV reserver F -1.0, -1.5 Under 9.5
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-28 1 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
4 - 2
PSV reserver F -2.0 Över 10.5
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-21 2 PSV reserver
1 - 0
1 - 1
Top Oss 3 O -0.5 Under 10.0
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-14 1 3 FC Eindhoven
0 - 1
1 - 1
PSV reserver 2 1 O -0.5 Under 10.0 Över
15-2 (17) 8-2 (10) 3 (3-0) 2 (2-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-10 PSV reserver
1 - 0
2 - 3
De Graafschap 2 F +1.0 Över
5-6 (11) 4-2 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-31 1 3 Maastricht
0 - 0
3 - 1
PSV reserver 2 F -0.5, -1.0 Över 10.5 Under
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-27 2 PSV reserver
0 - 1
2 - 1
Excelsior 1 1 V +0.5 Under 10.0 Över
3-9 (12) 1-7 (8) 6 (1-5) 3 (1-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-17 2 FC Volendam
1 - 1
4 - 2
PSV reserver 1 1 F -1.5, -2.0 Över 11.0 Under
4-2 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-13 1 PSV reserver
0 - 0
0 - 0
Ajax reserver 2 1 O +1.0 Under 10.0 Push
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-20 1 FC Den Bosch
2 - 1
2 - 1
PSV reserver F -1.0, -1.5 Under 10.0 Push
4-6 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-13 1 PSV reserver
0 - 1
0 - 1
FC Dordrecht 1 F -0.5 Under 10.0 Under
5-0 (5) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-06 2 Go Ahead Eagles
0 - 0
1 - 1
PSV reserver 2 O -1.5, -2.0 Under 10.0 Över
12-4 (16) 4-4 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-29 3 Helmond Sport
0 - 3
2 - 3
PSV reserver 4 V 0.0, -0.5 Över 10.0 Över
8-3 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-25 2 PSV reserver
0 - 2
1 - 3
NAC 1 F +0.5, +1.0 Över 10.0 Över
4-14 (18) 1-5 (6) 2 (1-1) 4 (1-3)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-22 1 De Graafschap
2 - 1
4 - 1
PSV reserver 1 F -1.5, -2.0 Över 9.5 Över
10-5 (15) 9-1 (10) 5 (4-1) 1 (0-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-08 1 PSV reserver
0 - 0
1 - 1
Telstar 1 O 0.0 Under 9.0 Över
3-9 (12) 1-7 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-04 1 PSV reserver
0 - 1
1 - 1
Roda JC 1 O 0.0 Under 10.0 Under
2-4 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-25 1 FC Oss
1 - 0
1 - 0
PSV reserver 4 F -0.5 Under 9.0 Under
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-21 3 PSV reserver
1 - 0
2 - 1
FC Eindhoven 2 V 0.0, +0.5 Push 9.5 Under
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-18 2 NEC
0 - 0
1 - 0
PSV reserver 2 F -1.0, -1.5 Under 10.0 Under
9-0 (9) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-04 2 PSV reserver
1 - 1
3 - 1
FC Volendam 2 V +0.5 Över 10.0 Push
2-8 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 5 (1-4)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-27 Excelsior
4 - 0
5 - 2
PSV reserver F -1.5 Över 10.5 Över
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-23 2 PSV reserver
0 - 0
0 - 1
Cambuur Leeuwarden 4 1 F +0.5 Under 9.5 Under
5-4 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-16 3 Ajax reserver
1 - 0
1 - 0
PSV reserver 1 F -1.0 Under 10.0 Under
1-3 (4) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-13 1 PSV reserver
0 - 2
3 - 2
AZ reserver V -0.5 Över 9.5 Under
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-08-30 2 FC Utrecht reserver
1 - 0
3 - 0
PSV reserver 1 F 0.0, +0.5 Push 10.0 Push
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-08-26 2 PSV reserver
0 - 1
0 - 1
Maastricht 2 F 0.0, -0.5 Under 10.0 Push
4-6 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-08-16 3 Almere City FC
2 - 0
3 - 2
PSV reserver 1 F -0.5 Över 10.0 Under
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
Excelsior Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Europa - Vänskapsmatcher 2020-08-19 Excelsior
1 - 1
2 - 1
Helmond Sport V -2.0, -2.5 Under 9.0
Europa - Vänskapsmatcher 2020-07-17 Genk
2 - 0
4 - 1
Excelsior 1 F -1.0, -1.5 Över
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-03-06 Excelsior
0 - 0
3 - 0
Maastricht 2 V -1.0 Under 11.0
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-28 2 FC Eindhoven
1 - 0
3 - 1
Excelsior F 0.0 Över 10.5
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-21 1 Excelsior
2 - 0
6 - 4
FC Den Bosch 2 1 V 0.0, -0.5 Över 10.0
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-14 1 Excelsior
0 - 1
3 - 3
AZ reserver O -1.0, -1.5 Över 10.0 Över
5-8 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-02-07 2 Helmond Sport
0 - 1
1 - 4
Excelsior 1 V +0.5, +1.0 Över 10.5 Över
4-7 (11) 2-6 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-31 Excelsior
1 - 0
2 - 2
NAC 1 O 0.0 Över 10.5 Över
4-9 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 3 (0-3)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-27 2 PSV reserver
0 - 1
2 - 1
Excelsior 1 1 F +0.5 Under 10.0 Över
3-9 (12) 1-7 (8) 6 (1-5) 3 (1-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-17 1 Excelsior
0 - 1
3 - 3
Telstar 1 O 0.0, -0.5 Över 10.0 Under
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2020-01-10 2 FC Dordrecht
0 - 1
1 - 1
Excelsior 4 O +0.5 Under 10.5 Under
4-6 (10) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-22 5 Excelsior
0 - 2
1 - 3
Cambuur Leeuwarden 1 F 0.0, +0.5 Över 10.5 Under
5-3 (8) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nederländerna - Cup 2019-12-17 1 1 Excelsior
0 - 0
0 - 2
FC Eindhoven 4 F -1.0, -1.5 Under 10.5 Under
7-0 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-13 3 FC Oss
0 - 0
0 - 2
Excelsior V +0.5, +1.0 Under 10.0 Under
5-3 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-12-06 Excelsior
0 - 0
2 - 1
NEC V 0.0, -0.5 Under 11.0 Över
5-7 (12) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-29 2 Roda JC
1 - 2
1 - 4
Excelsior 2 V 0.0 Över 11.0 Under
4-6 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-22 Excelsior
0 - 2
1 - 2
FC Volendam 1 F -0.5 Under 11.0 Under
6-4 (10) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-17 2 FC Den Bosch
1 - 2
3 - 3
Excelsior 3 O 0.0, +0.5 Över 10.5 Under
1-5 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-08 1 Excelsior
3 - 3
5 - 4
FC Eindhoven 3 V -1.0, -1.5 Över 10.5 Över
8-7 (15) 6-2 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-11-01 De Graafschap
0 - 0
0 - 0
Excelsior O -1.0, -1.5 Under 9.5 Under
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nederländerna - Cup 2019-10-29 2 Excelsior
0 - 1
2 - 2
NEC 1 O -0.5 Över 11.0 Under
4-4 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-25 1 4 Excelsior
0 - 1
1 - 3
Ajax reserver 4 1 F 0.0 Push 10.5 Under
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-18 1 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Excelsior 2 O 0.0 Under 11.0 Över
7-13 (20) 5-2 (7) 0 (0-0) 4 (1-3)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-13 1 Excelsior
0 - 1
3 - 2
FC Dordrecht 3 V -1.0, -1.5 Över 10.5 Över
11-5 (16) 5-5 (10) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-10-04 2 Cambuur Leeuwarden
3 - 0
4 - 0
Excelsior 3 F -0.5, -1.0 Över 10.5 Över
6-7 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-27 Excelsior
4 - 0
5 - 2
PSV reserver V -1.5 Över 10.5 Över
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-20 2 NAC
0 - 0
2 - 1
Excelsior 2 1 F -0.5 Push 10.5 Över
6-8 (14) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-13 2 Excelsior
0 - 0
4 - 2
Almere City FC V -0.5, -1.0 Över 11.0 Över
3-13 (16) 1-5 (6) 3 (0-3) 1 (0-1)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-09-07 1 Go Ahead Eagles
1 - 0
2 - 2
Excelsior 1 O 0.0, -0.5 Över 11.0 Push
5-6 (11) 0-4 (4) 2 (0-2) 3 (1-2)
Nederländerna - Eerste Divisie 2019-08-30 2 Excelsior
1 - 1
3 - 1
Helmond Sport 2 V -1.5 Över 11.0 Under
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
Publicera tips
1x2
Fullt 4.2 4 1.75
Halv 4 2.6 2.25
Asiatiskt handikapp
Fullt (+0.75) [email protected] [email protected]
Halv (+0.25) [email protected] [email protected]
Totalt antal hörnor
Fullt (10.5) Ö[email protected] [email protected]
Halv (5.0) Över@2 [email protected]
Totalt antal mål
Fullt (3.25) Ö[email protected] Under@2
Halv (1.25) Ö[email protected] [email protected]


Tid Typ Val Insats Resultat
Livehändelser

Status: Fulltid , Resultat: 1 - 6 , Hörna: 4 - 7

Hörna: 10.5 , Handikapp: +0.5, +1.0 , Mål: 3.0, 3.5

1
Skott på mål
8
4
Skott utanför mål
6
103
Anfall
101
57
Farligt anfall
66
54
Bollinnehav %
46

Resultat: 0 - 2 , Hörna: 2 - 3 Halv

Hörna: 5.0 , Handikapp: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5

0
Skott på mål
3
0
Skott utanför mål
2
55
Anfall
38
32
Farligt anfall
27
61
Bollinnehav %
39
  • 2' - 1st Corner - Excelsior
  • 5' - 1st Goal - Excelsior
  • 7' - 2nd Corner - PSV reserver
  • 8' - 1st Yellow Card - PSV reserver
  • 14' - 3rd Corner - Excelsior
  • 21' - 4th Corner - PSV reserver
  • 30' - 2nd Yellow Card - Excelsior
  • Race to 3 Corners - Excelsior
  • 34' - 5th Corner - Excelsior
  • 37' - 2nd Goal - Excelsior
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 50' - 3rd Yellow Card - Excelsior
  • 53' - 6th Corner - Excelsior
  • 53' - 3rd Goal - Excelsior
  • Race to 5 Corners - Excelsior
  • 59' - 7th Corner - Excelsior
  • 63' - 8th Corner - PSV reserver
  • 66' - 9th Corner - PSV reserver
  • 72' - 4th Goal - Excelsior
  • 79' - 5th Goal - Excelsior
  • 83' - 10th Corner - Excelsior
  • 84' - 11th Corner - Excelsior
  • Race to 7 Corners - Excelsior
  • 86' - 6th Goal - PSV reserver
  • 89' - 7th Goal - Excelsior
  • 90+2' - 4th Yellow Card - PSV reserver
  • 1-6 score at the end of Second Half

Håll dig uppdaterad med TotalCorner

Gå med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan också ställa in anpassade matchvarningar.

Gratis Telegram-tips Anpassade varningar