ne, Jul 28, 2024 · 17:30
Charleroi [1]
5 5
0 - 1
Celý zápas · Polčas 0-1
Antverpy [1]
6 2
NajstaršieNedávne
VVVVVV
3.25
3.30
2.05
NedávneNajstaršie
PRVPPP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.5
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+0.25
Charleroi
Charleroi
PVRPRVVVVVNedávneV ráži+1.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 24
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapKryjeKryté 8/10
V závere odpadá5 výhier v rade
Antverpy
PPVPPPPPPVNedávnePokles-0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 2/10
Tím druhého polčasuPomalý štart · inkasuje prvý v 7 z 9Viac ako 2.5 karty v 10 z posledných 10Vyhral 2 z posledných 10
Charleroi

7V-2R-1P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 60%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 20%2 Prehra 10%1
Góly spolu 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prehra 20%2
Antverpy

2V-1R-7P v posledných 10 zápasoch, s 8 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.8 za, 1.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prehra 70%7
Góly spolu 2.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Rohy spolu 9.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 0%0 Prehra 80%8
Posledné
Charleroi
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Antverpy
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Charleroi
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Antverpy
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Charleroi Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-21 1 Antverpy
2 - 0
4 - 1
Charleroi 2 P -1.0 Viac 10.0
Belgicko - Pohár 2023-12-06 Antverpy
1 - 2
5 - 2
Charleroi 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2023-10-21 2 Charleroi
0 - 0
3 - 2
Antverpy 2 V +0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2023-03-19 Antverpy
0 - 1
0 - 1
Charleroi 3 1 V -0.5, -1.0 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2022-10-30 3 Charleroi
1 - 0
1 - 0
Antverpy 3 V 0.0, +0.5 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2022-01-16 2 Antverpy
2 - 0
3 - 0
Charleroi 2 P -0.5 Viac 10.5 Menej
3-4 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2021-08-13 1 Charleroi
0 - 1
1 - 1
Antverpy 2 R 0.0 Menej 9.5 Viac
12-1 (13) 8-0 (8) 2 (2-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-12-27 1 Antverpy
0 - 0
2 - 1
Charleroi 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
8-2 (10) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-08-30 4 Charleroi
1 - 0
2 - 0
Antverpy 3 1 V 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2020-02-16 2 Antverpy
1 - 0
1 - 1
Charleroi 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Viac
6-10 (16) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2019-08-11 Charleroi
0 - 0
2 - 1
Antverpy 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgicko - Európska liga UEFA - play-off 2019-05-26 2 Antverpy
2 - 2
3 - 2
Charleroi 3 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2019-03-10 Antverpy
1 - 1
1 - 2
Charleroi 2 1 V -0.5 Viac 9.5 Viac
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2018-07-29 1 Charleroi
0 - 1
0 - 1
Antverpy 2 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
7-3 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2018-01-27 2 Charleroi
0 - 1
1 - 1
Antverpy 3 2 R -0.5 Menej 9.5 Menej
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Charleroi Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2024-06-28 2 RAEC Mons
0 - 1
0 - 3
Charleroi V +1.5, +2.0 Menej 9.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-11 Charleroi
2 - 0
3 - 1
KV Kortrijk 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-04 RWD Molenbeek
0 - 3
1 - 3
Charleroi 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-26 2 Eupen
0 - 2
1 - 2
Charleroi 1 V +0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-21 1 Charleroi
1 - 0
1 - 0
Eupen 1 V -0.5, -1.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-14 KV Kortrijk
1 - 0
1 - 2
Charleroi 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
4-3 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-06 3 Charleroi
0 - 0
0 - 0
RWD Molenbeek 2 R -0.5, -1.0 Menej 10.0 Viac
11-6 (17) 5-5 (10) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-17 Gent
2 - 0
5 - 0
Charleroi 1 P -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-09 1 Charleroi
0 - 0
0 - 0
Cercle Brugge 1 R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Push
2-8 (10) 2-5 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-01 1 Westerlo
0 - 0
0 - 1
Charleroi 4 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
5-1 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-23 2 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Genk 2 P +0.5 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-17 2 OH Leuven
0 - 0
0 - 0
Charleroi 3 1 R 0.0, -0.5 Menej 11.5 Viac
13-1 (14) 3-0 (3) 1 (1-0) 6 (6-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-11 Charleroi
1 - 2
1 - 3
Anderlecht P 0.0, +0.5 Viac 9.5 Menej
5-2 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-03 1 KV Kortrijk
1 - 0
1 - 0
Charleroi 1 P 0.0, +0.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-31 1 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Eupen V -0.5 Menej 10.0 Viac
2-9 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-27 Charleroi
0 - 3
1 - 4
Club Brugge 1 P +1.0, +1.5 Viac 10.0 Menej
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-21 1 Antverpy
2 - 0
4 - 1
Charleroi 2 P -1.0 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-27 2 Charleroi
2 - 0
3 - 1
KV Mechelen 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
5-7 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-23 Sint-Truidense
0 - 0
1 - 0
Charleroi P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-16 1 Standard Liege
0 - 0
0 - 0
Charleroi 1 R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-10 3 Charleroi
0 - 1
1 - 3
Union Saint Gilloise 2 P +0.5, +1.0 Viac 10.0 Viac
6-7 (13) 3-6 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgicko - Pohár 2023-12-06 Antverpy
1 - 2
5 - 2
Charleroi 1 P -0.5, -1.0 Viac 9.5 Menej
9-0 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-02 RWD Molenbeek
0 - 0
0 - 0
Charleroi 2 R 0.0, +0.5 Menej 10.0 Viac
3-10 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2023-11-25 3 Charleroi
0 - 1
3 - 2
Westerlo 2 V -0.5 Viac 10.5 Menej
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-11-11 2 KV Mechelen
0 - 0
1 - 0
Charleroi 1 1 P 0.0 Menej 10.5 Menej
8-2 (10) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-11-05 3 Charleroi
0 - 1
1 - 3
Gent P +0.5 Viac 10.0 Menej
0-6 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2023-10-31 2 KVV Thes Sport
0 - 1
0 - 3
Charleroi V +1.5 Push
3-11 (14) 2-7 (9) 1 (0-1) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2023-10-28 3 Eupen
1 - 0
2 - 0
Charleroi 2 P +0.5 Menej 10.0 Viac
4-8 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 5 (1-4)
Belgicko - 1. divízia A 2023-10-21 2 Charleroi
0 - 0
3 - 2
Antverpy 2 V +0.5 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-10-06 1 1 Charleroi
0 - 0
2 - 1
RWD Molenbeek 2 V -0.5 Viac 10.0 Viac
14-2 (16) 7-0 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Antverpy Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2024-07-20 Antverpy
1 - 2
1 - 2
Parma P -0.5, -1.0 Push
Európa - priateľské zápasy 2024-07-13 Brondby
0 - 0
0 - 0
Antverpy R 0.0, +0.5 Menej 8.5
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-26 4 Antverpy
0 - 1
3 - 1
Anderlecht 1 V 0.0, +0.5 Viac 9.0
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-20 3 Genk
1 - 0
1 - 0
Antverpy 1 P -0.5, -1.0 Menej 9.5
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-12 1 Antverpy
0 - 2
1 - 2
Cercle Brugge 2 P 0.0 Push 10.0
Belgicko - Pohár 2024-05-09 4 Union Saint Gilloise
1 - 0
1 - 0
Antverpy 3 P -0.5, -1.0 Menej 10.0 Menej
3-3 (6) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-05-05 3 Antverpy
0 - 0
1 - 2
Club Brugge 1 P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
2-3 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-28 2 Union Saint Gilloise
2 - 1
4 - 1
Antverpy 4 P -1.0 Viac 10.0 Menej
3-2 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-25 3 Antverpy
0 - 0
0 - 3
Union Saint Gilloise 4 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Push
5-5 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-21 4 Cercle Brugge
0 - 0
0 - 1
Antverpy 1 V 0.0, -0.5 Menej 10.0 Menej
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-14 2 Club Brugge
1 - 0
3 - 0
Antverpy 2 P -0.5, -1.0 Push 9.5 Menej
5-3 (8) 5-0 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-04-06 3 Antverpy
0 - 1
0 - 1
Genk 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
6-5 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-30 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Antverpy 4 1 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 1-2 (3) 3 (1-2) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-17 3 Antverpy
0 - 0
1 - 1
Union Saint Gilloise 4 1 R 0.0 Menej 10.0 Menej
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-09 KV Kortrijk
0 - 1
0 - 1
Antverpy 1 V +1.0 Menej 10.0 Viac
3-10 (13) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-03-03 Antverpy
0 - 0
3 - 0
Sint-Truidense V -1.0 Viac 9.5 Viac
11-3 (14) 5-2 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Belgicko - Pohár 2024-02-29 Antverpy
2 - 0
3 - 0
KV Oostende 2 V -1.5 Push
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-25 1 Gent
2 - 1
2 - 2
Antverpy 2 R 0.0 Viac 10.0 Viac
7-4 (11) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-17 2 Antverpy
0 - 0
0 - 1
KV Mechelen 2 P -1.0 Menej 10.0 Menej
6-2 (8) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-11 1 2 RWD Molenbeek
0 - 3
0 - 4
Antverpy V +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - Pohár 2024-02-08 2 KV Oostende
1 - 1
1 - 1
Antverpy 1 R +1.0 Menej 9.0 Push
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-02-04 2 Antverpy
0 - 0
2 - 1
Club Brugge 3 V +0.5 Viac 9.5 Viac
5-9 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-31 1 Standard Liege
0 - 0
0 - 1
Antverpy 2 1 V 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-28 4 Eupen
1 - 0
1 - 0
Antverpy 2 P +1.0 Menej 10.0 Menej
3-6 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - Pohár 2024-01-24 2 OH Leuven
1 - 2
2 - 3
Antverpy 2 1 V +0.5 Viac 10.0 Viac
6-8 (14) 1-4 (5) 3 (0-3) 3 (2-1)
Belgicko - 1. divízia A 2024-01-21 1 Antverpy
2 - 0
4 - 1
Charleroi 2 V -1.0 Viac 10.0 Viac
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-26 1 Genk
1 - 0
3 - 0
Antverpy 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-23 2 Antverpy
1 - 0
2 - 2
Westerlo 1 R -1.5 Viac 10.0 Push
8-2 (10) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia A 2023-12-17 2 Antverpy
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 4 R 0.0, -0.5 Menej 9.5 Menej
7-2 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
UEFA Champions League 2023-12-13 3 Antverpy
1 - 1
3 - 2
Barcelona 3 V +1.0 Viac 9.5 Viac
4-6 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.25 3.3 2.05
Polčas 4 2.1 2.75
Ázijský hendikep
Celý (+0.25) Domáci@2 [email protected]
Polčas (+0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] Menej@2
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) Viac@2 [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 5 - 6

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5

4
Strely na bránu
3
7
Strely mimo
6
125
Útok
88
64
Nebezpečný útok
33
50
Držanie lopty %
50

Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 3 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0

2
Strely na bránu
1
1
Strely mimo
4
49
Útok
46
24
Nebezpečný útok
16
42
Držanie lopty %
58
  • 9' - 1st Corner - Antverpy
  • 10' - 1st Goal - Antverpy
  • 11' - 2nd Corner - Charleroi
  • 12' - 3rd Corner - Charleroi
  • 15' - 1st Yellow Card - Charleroi
  • 25' - 4th Corner - Antverpy
  • Race to 3 Corners - Antverpy
  • 32' - 5th Corner - Antverpy
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 55' - 6th Corner - Charleroi
  • 64' - 2nd Yellow Card - Charleroi
  • 66' ~ Substitution ~ Badji ~ Sylla ~(Charleroi)
  • 66' ~ Substitution ~ Dabbagh ~ Camara ~(Charleroi)
  • 66' ~ Substitution ~ Bernier ~ Mbenza ~(Charleroi)
  • 68' ~ Substitution ~ Ondrejka ~ Ekkelenkamp ~(Antwerp)
  • 68' ~ Substitution ~ Keita ~ Chery ~(Antwerp)
  • 68' - 7th Corner - Antverpy
  • 69' - 8th Corner - Antverpy
  • Race to 5 Corners - Antverpy
  • 76' - 3rd Yellow Card - Charleroi
  • 79' ~ Substitution ~ Kerk ~ Doumbia ~(Antwerp)
  • 80' - 9th Corner - Antverpy
  • 83' ~ Substitution ~ Nzita ~ Dragsnes ~(Charleroi)
  • 83' - 4th Yellow Card - Antverpy
  • 85' ~ Substitution ~ Yusuf ~ Bataille ~(Antwerp)
  • 85' ~ Substitution ~ Titraoui ~ Zorgane ~(Charleroi)
  • 87' - 10th Corner - Charleroi
  • 88' - 5th Yellow Card - Charleroi
  • 89' - 11th Corner - Charleroi
  • 90+1' - 6th Yellow Card - Charleroi
  • 90' - 7th Yellow Card - Antverpy
  • 0-1 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia