ne, Oct 11, 2026 · 11:30
NajstaršieNedávne
PPPVPR
4.50
3.30
1.67
NedávneNajstaršie
VVRVPV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.25
Góly spolu
Menej 8.5
Rohy spolu
+0.75
Altamura tím
Altamura tím vs Catania Profil tímov
Altamura tím
VVRRPPPVPRNedávnePokles-0.5 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovMenej4/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Pomalý štartVyhral 3 z posledných 10
Catania
PPPPVPVRVVNedávneZlepšenie+0.9 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje3/10
Posledné
| Altamura tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Catania | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Altamura tím | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Catania | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.0, 2.5
Rozdelenie rohovČiara 8.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.45,
Sm. odch.: 1.45, Medián: 2,
Modus: 2,
Viac: 48%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Altamura tím vs Catania Časové rozloženie gólov/rohov
Altamura tím vs Catania Vzájomné zápasy
Altamura tím vs Catania Zobraziť celé H2H →| Altamura tím Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-15 | 2 Altamura tím |
0 - 1
1 - 2
|
Catania 4 | P | +1.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2025-02-23 | 2 Altamura tím |
1 - 1
1 - 1
|
Catania 3 1 | R | 0.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2024-10-12 | 2 Catania |
2 - 0
2 - 0
|
Altamura tím 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Altamura tím Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-10-04 | 1 Audace Cerignola |
0 - 0
0 - 0
|
Altamura tím 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-27 | 1 Scafatese |
1 - 0
2 - 0
|
Altamura tím 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-19 | Altamura tím |
0 - 0
2 - 1
|
AZ Picerno ASD 2 | V | 0.0 | Viac | 8.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-15 | 2 Casertana |
0 - 0
1 - 0
|
Altamura tím | P | -1.0 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-11 | 2 Altamura tím |
0 - 2
0 - 3
|
Bari 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-06 | Altamura tím |
0 - 2
0 - 2
|
AC Savoia 1908 3 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 8.0 | Viac |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie C - Pohár | 2026-09-02 | 1 Altamura tím |
0 - 1
2 - 2
|
Sambenedettese 2 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-08-29 | 3 Inter Miláno U23 |
0 - 1
1 - 1
|
Altamura tím 2 | R | -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-08-24 | 2 Altamura tím |
1 - 0
1 - 0
|
Monopoli 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 7.5 | Viac |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Pohár | 2026-08-16 | 1 Foggia |
0 - 0
1 - 2
|
Altamura tím 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-26 | 1 Altamura tím |
0 - 2
0 - 4
|
SSD Casarano Calcio 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 8.0 | Menej |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-19 | 1 Audace Cerignola |
1 - 0
1 - 1
|
Altamura tím 1 | R | -1.0 | Menej | 8.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-12 | 2 Altamura tím |
1 - 0
1 - 1
|
Giugliano 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
1-14 (15) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-06 | 2 Sorrento |
1 - 0
2 - 0
|
Altamura tím 3 | P | -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-29 | 1 Altamura tím |
1 - 0
1 - 0
|
US Siracusa 2 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 8.0 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-23 | Salernitana |
1 - 1
2 - 1
|
Altamura tím 3 1 | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-15 | 2 Altamura tím |
0 - 1
1 - 2
|
Catania 4 | P | +1.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-08 | 2 Cosenza |
1 - 0
1 - 0
|
Altamura tím 3 | P | -1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-05 | Altamura tím |
0 - 0
1 - 0
|
Foggia 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-28 | 1 AZ Picerno ASD |
0 - 0
0 - 0
|
Altamura tím 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-22 | Altamura tím |
1 - 0
1 - 2
|
Benevento 1 | P | +1.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-15 | 1 Potenza |
2 - 0
3 - 0
|
Altamura tím 1 1 | P | -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-10 | 2 Altamura tím |
0 - 0
1 - 0
|
US Latina Calcio 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-06 | 1 Altamura tím |
2 - 0
2 - 0
|
Monopoli | V | 0.0 | Push | 8.0 | Viac |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-01 | 1 Trapani |
0 - 1
0 - 1
|
Altamura tím 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-01-25 | 2 Altamura tím |
0 - 1
1 - 1
|
Atalanta U23 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-01-16 | Cavese |
0 - 1
1 - 2
|
Altamura tím 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-01-10 | 1 Crotone |
0 - 0
0 - 1
|
Altamura tím 3 | V | -1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-01-05 | 2 Altamura tím |
0 - 2
0 - 2
|
Casertana 1 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2025-12-21 | 1 SSD Casarano Calcio |
1 - 0
1 - 0
|
Altamura tím 3 | P | -0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Catania Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-10-03 | 2 Catania |
0 - 1
2 - 1
|
Crotone 1 | V | -1.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-27 | 3 Casertana |
0 - 1
1 - 2
|
Catania 2 | V | 0.0 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-19 | 1 Catania |
0 - 0
0 - 0
|
Barletta 4 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-15 | 1 AZ Picerno ASD |
0 - 3
2 - 4
|
Catania 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.5 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-12 | 3 Catania |
0 - 1
1 - 2
|
Scafatese 3 1 | P | -1.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-09-07 | 2 Catania |
1 - 0
4 - 0
|
Cosenza 2 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Pohár | 2026-09-02 | 3 Catania |
0 - 2
0 - 3
|
AC Savoia 1908 2 | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-08-29 | 1 Monopoli |
1 - 0
2 - 0
|
Catania 1 | P | 0.0 | Push | 8.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-08-23 | 1 Catania |
0 - 2
1 - 2
|
Inter Miláno U23 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Taliansko - Coppa Italia | 2026-08-14 | 1 Parma |
2 - 0
2 - 0
|
Catania 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Coppa Italia | 2026-08-08 | Vicenza |
1 - 1
1 - 1
|
Catania 3 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-27 | Catania |
2 - 0
2 - 1
|
Ascoli | V | 0.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-24 | Ascoli |
1 - 0
4 - 0
|
Catania | P | 0.0, -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-20 | 1 Catania |
2 - 2
3 - 3
|
Lecco 1 | R | -0.5 | Viac | 8.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Play-off | 2026-05-17 | 2 Lecco |
0 - 0
0 - 0
|
Catania 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-26 | 1 Atalanta U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Catania 1 | R | +0.5 | Menej | 8.5 | Viac |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-19 | 4 Catania |
0 - 1
1 - 1
|
Potenza 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-13 | 2 Crotone |
1 - 0
2 - 0
|
Catania 1 | P | 0.0 | Push | 8.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-04-06 | 3 Catania |
1 - 2
1 - 2
|
AZ Picerno ASD 4 | P | -1.0, -1.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-28 | 2 US Latina Calcio |
0 - 0
0 - 1
|
Catania 3 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-23 | 4 Catania |
0 - 0
1 - 1
|
SSD Casarano Calcio 4 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-15 | 2 Altamura tím |
0 - 1
1 - 2
|
Catania 4 | V | +1.0 | Viac | 8.5 | Viac |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-09 | Catania |
0 - 0
0 - 0
|
Casertana 1 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-05 | 2 Benevento |
1 - 1
2 - 1
|
Catania 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-03-01 | 1 Salernitana |
0 - 0
0 - 0
|
Catania 1 | R | 0.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-22 | 1 Catania |
0 - 0
1 - 0
|
Giugliano | V | -1.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-18 | Catania |
2 - 0
4 - 0
|
Trapani | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-14 | 4 US Siracusa |
0 - 1
1 - 1
|
Catania 2 | R | +0.5, +1.0 | Menej | 8.5 | Menej |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-02-10 | 2 Catania |
0 - 0
0 - 0
|
Audace Cerignola 2 | R | -1.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Taliansko - Serie C - Skupina C | 2026-01-31 | 3 Sorrento |
2 - 1
3 - 1
|
Catania 1 | P | +1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 4.5 | 3.3 | 1.667 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.75) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (+0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (8.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 3 , Roh: 5 - 7
Roh: 8.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 6 Polčas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - Altamura tím -
8' - 2nd Corner - Catania -
10' - 3rd Corner - Catania -
12' - 4th Corner - Altamura tím -
16' - 1st Yellow Card - Altamura tím -
18' - 2nd Yellow Card - Catania - Race to 3 Corners - Catania
-
19' - 5th Corner - Catania -
23' - 6th Corner - Catania -
23' - 7th Corner - Catania - Race to 5 Corners - Catania
-
29' - 1st Goal - Catania -
32' - 8th Corner - Catania -
0-1 score at the end of First Half -
56' - 9th Corner - Altamura tím -
58' - 2nd Goal - Catania - 0-2%Catania extend their lead and Early Payout is awarded
-
68' - 10th Corner - Altamura tím -
69' - 11th Corner - Altamura tím - Race to 7 Corners - Catania
-
76' - 12th Corner - Catania -
81' - 3rd Goal - Catania -
0-3 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

