Dum, Aug 9, 2026 · 14:00
2 - 1
Final · HT 0-0
Pardubice
2 1
Cele mai vechiRecente
EÎÎVVV
1.22
5.75
11.00
RecenteCele mai vechi
ÎÎVÎEE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-1.75
Slavia Praga
Slavia Praga
EÎVVVVÎVVVRecenteÎn creștere+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 7/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 4 meciuri după ce primește prima3 victorii la rândGol în prima repriză în 9 din ultimele 10
Pardubice
VÎVVVVVÎÎÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 4/10
Deschide scorul · câștigă 5 din 6 meciuri în care marchează prima3 înfrângeri la rândGol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Slavia Praga

6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 26 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 2.6 pentru, 1.1 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 50%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 10%1 Pierdut 30%3
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 10%1 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
Pardubice

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 1.5 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 10%1 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Ultimele
Slavia Praga
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pardubice
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Slavia Praga
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Pardubice
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.93, Abatere std.: 1.42, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 30%

Slavia Praga Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-02-01 Pardubice
0 - 1
1 - 1
Slavia Praga 2 1 E +1.0, +1.5 Sub 9.5
Cehia - Prima Liga 2025-08-23 Slavia Praga
1 - 1
3 - 1
Pardubice 2 1 V -2.5 Peste 10.5
Cehia - Prima Liga 2025-02-08 2 Pardubice
0 - 0
0 - 2
Slavia Praga 1 V +2.0, +2.5 Sub 10.5
Cehia - Prima Liga 2024-09-01 1 3 Slavia Praga
1 - 0
2 - 0
Pardubice 4 V -3.0 Sub 11.0
Europa - Amicale 2024-06-29 Slavia Praga
0 - 0
1 - 1
Pardubice E -1.5, -2.0 Sub 9.0
Cehia - Prima Liga 2024-02-25 Slavia Praga
0 - 0
3 - 0
Pardubice 3 V -2.5 Sub 11.0 Peste
15-1 (16) 11-0 (11) 3 (3-0) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2023-09-16 3 Pardubice
0 - 1
0 - 1
Slavia Praga 1 V +1.5, +2.0 Sub 11.0 Push
5-6 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Cehia - Prima Liga 2023-02-04 1 Pardubice
0 - 1
0 - 2
Slavia Praga 4 1 V +1.5, +2.0 Sub 10.5 Peste
3-8 (11) 3-5 (8) 3 (1-2) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2022-08-21 1 Slavia Praga
2 - 0
7 - 0
Pardubice 4 1 V -2.0 Peste 10.0 Sub
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2022-04-10 2 Slavia Praga
1 - 0
4 - 0
Pardubice 1 V -2.0, -2.5 Peste 10.0 Peste
8-6 (14) 6-2 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2021-11-07 2 Pardubice
0 - 0
0 - 5
Slavia Praga V +1.5 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2021-02-13 1 Slavia Praga
2 - 0
3 - 0
Pardubice 4 V -1.5, -2.0 Push 10.0 Peste
6-6 (12) 3-4 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2020-09-12 4 Pardubice
1 - 0
1 - 1
Slavia Praga 4 E +2 Sub
1-10 (11) 0-6 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Slavia Praga Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-08-01 1 Banik Ostrava
0 - 3
0 - 4
Slavia Praga 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.0
Cehia - Prima Liga 2026-07-26 1 3 Slavia Praga
4 - 1
5 - 1
Slovacko 1 V -2.0 Peste 11.0
Europa - Amicale 2026-07-12 Slavia Praga
0 - 0
3 - 0
MFK Ruzomberok 1 V -1.0 Sub 9.0
Europa - Amicale 2026-07-11 2 Slavia Praga
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 2 Î -0.5 Sub 9.0
Europa - Amicale 2026-07-01 Slavia Praga
0 - 2
1 - 2
FC Sellier & Bellot Vlasim Î -2.5 Sub
Europa - Amicale 2026-06-20 Dinamo Kiev
0 - 1
1 - 1
Slavia Praga E -0.5 Sub 8.5 Sub
3-2 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-24 Slavia Praga
3 - 0
3 - 0
Viktoria Plzen 2 V -0.5 Push 10.5 Sub
5-5 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (0-3)
Cehia - Prima Liga 2026-05-17 Hradec Kralove
1 - 0
3 - 1
Slavia Praga Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
4-8 (12) 3-2 (5) 4 (3-1) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-13 2 Slavia Praga
3 - 0
5 - 1
FK Jablonec 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
6-5 (11) 1-3 (4) 3 (0-3) 3 (2-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-09 1 Slavia Praga
1 - 1
3 - 2
Sparta Praga 7 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
2-7 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Cehia - Prima Liga 2026-05-02 1 6 Slovan Liberec
0 - 2
1 - 2
Slavia Praga 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 2-5 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-25 Slavia Praga
0 - 1
2 - 1
Sigma Olomouc 1 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
13-2 (15) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Cehia - Prima Liga 2026-04-19 1 Hradec Kralove
1 - 1
2 - 1
Slavia Praga 2 2 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Peste
2-10 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-04-12 1 4 Slavia Praga
0 - 0
0 - 0
Viktoria Plzen 4 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-05 1 Banik Ostrava
0 - 2
0 - 2
Slavia Praga V +1.0 Sub 10.5 Peste
3-13 (16) 2-10 (12) 4 (1-3) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-03-14 1 FC Zlin
0 - 1
1 - 3
Slavia Praga V +1.0, +1.5 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-03-08 1 Slavia Praga
0 - 1
3 - 1
Sparta Praga 6 V -0.5 Peste 10.0 Sub
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Cehia - Cupa 2026-03-03 3 FK Jablonec
0 - 1
2 - 2
Slavia Praga 2 E +0.5 Peste 10.5 Sub
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-02-27 1 Dukla Praga
0 - 2
0 - 2
Slavia Praga V +1.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-02-21 4 Slavia Praga
0 - 0
1 - 0
Slovan Liberec 1 V -1.0, -1.5 Sub 10.5 Peste
12-5 (17) 8-3 (11) 3 (2-1) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-02-14 1 MFK Karvina
1 - 1
1 - 3
Slavia Praga 2 V +1.0 Peste 10.0 Peste
3-10 (13) 2-6 (8) 5 (1-4) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-02-07 2 Slavia Praga
2 - 0
4 - 0
Mlada Boleslav V -2.0 Peste 11.0 Sub
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-02-01 Pardubice
0 - 1
1 - 1
Slavia Praga 2 1 E +1.0, +1.5 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 5-2 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
UEFA Champions League 2026-01-28 Pafos FC
1 - 1
4 - 1
Slavia Praga 1 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 5 (3-2)
UEFA Champions League 2026-01-21 Slavia Praga
2 - 2
2 - 4
Barcelona 1 Î +1.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2026-01-16 1 Slavia Praga
0 - 0
2 - 1
SK Brann 1 V -0.5, -1.0 Push 9.0 Sub
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2026-01-10 1 Karlsruher SC
1 - 0
1 - 1
Slavia Praga 1 E +0.5, +1.0 Sub
3-6 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2026-01-06 Basel
1 - 2
4 - 3
Slavia Praga 1 Î 0.0,+0.5 Peste 8.5 Peste
6-5 (11) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2025-12-13 1 Slavia Praga
2 - 2
4 - 3
FK Jablonec 3 V -1.5 Peste 10.5 Sub
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
UEFA Champions League 2025-12-09 2 Tottenham
1 - 0
3 - 0
Slavia Praga 4 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Pardubice Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-08-02 1 Pardubice
0 - 2
0 - 2
FK Jablonec 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0
Cehia - Prima Liga 2026-07-26 2 Hradec Kralove
1 - 0
2 - 1
Pardubice 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Europa - Amicale 2026-07-18 Vysocina Jihlava
0 - 4
0 - 5
Pardubice 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.5
Europa - Amicale 2026-07-09 1 Cracovia Krakow
2 - 0
2 - 0
Pardubice 1 Î 0.0, -0.5 Sub
Europa - Amicale 2026-07-05 2 Rapid Viena
1 - 1
2 - 2
Pardubice 1 E 0.0, -0.5 Peste 8.5
Europa - Amicale 2026-07-01 MSK Zilina
2 - 1
2 - 2
Pardubice 1 E 0.0 Peste 9.0 Peste
1-9 (10) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2026-07-01 Odra Opole
1 - 0
1 - 1
Pardubice E 0.0,+0.5 Sub
5-7 (12) 1-5 (6) 5 (0-5) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-05-10 2 Pardubice
1 - 1
1 - 2
MFK Karvina 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-05-02 1 MFK Karvina
1 - 1
1 - 2
Pardubice 1 V 0.0 Peste 10.0 Peste
7-4 (11) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-25 Pardubice
1 - 0
3 - 1
FC Zlin 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-04-19 1 Viktoria Plzen
0 - 0
0 - 1
Pardubice 2 V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
7-4 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-12 2 Pardubice
1 - 1
2 - 1
Sigma Olomouc 2 V 0.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Cehia - Prima Liga 2026-04-04 4 Dukla Praga
0 - 0
0 - 2
Pardubice 2 V 0.0 Sub 10.0 Peste
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 4 (3-1)
Europa - Amicale 2026-03-27 2 Pardubice
1 - 1
1 - 2
Slovan Liberec 1 Î 0.0 Peste
8-5 (13) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-03-14 Mlada Boleslav
1 - 0
2 - 0
Pardubice Î 0.0 Sub 10.5 Sub
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-03-08 1 MFK Karvina
0 - 2
1 - 2
Pardubice 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
9-3 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 7 (5-2)
Cehia - Prima Liga 2026-02-28 1 2 Pardubice
1 - 1
1 - 1
FK Teplice 3 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
6-2 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-02-21 1 Slovacko
1 - 0
2 - 0
Pardubice 1 Î 0.0 Sub 10.0 Push
4-6 (10) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-02-15 Pardubice
0 - 0
0 - 2
FK Jablonec 1 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
10-6 (16) 5-0 (5) 3 (3-0) 5 (3-2)
Cehia - Prima Liga 2026-02-08 2 Bohemians 1905
0 - 0
1 - 2
Pardubice 3 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
10-2 (12) 2-2 (4) 3 (1-2) 4 (4-0)
Cehia - Prima Liga 2026-02-01 Pardubice
0 - 1
1 - 1
Slavia Praga 2 1 E +1.0, +1.5 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 5-2 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2025-12-13 1 Banik Ostrava
1 - 2
1 - 4
Pardubice 6 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
3-1 (4) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2025-12-07 3 Pardubice
0 - 0
1 - 0
Hradec Kralove 2 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Push
2-8 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2025-11-30 4 Sparta Praga
0 - 2
2 - 4
Pardubice 3 V -2.0 Peste 10.0 Sub
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2025-11-22 4 Pardubice
0 - 2
0 - 4
Slovan Liberec 3 Î +0.5 Peste 10.5 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2025-11-09 1 3 Sigma Olomouc
0 - 0
2 - 0
Pardubice 4 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Cupa 2025-11-05 1 Pardubice
1 - 1
3 - 3
Banik Ostrava 1 E +0.5 Peste 10.5 Sub
3-7 (10) 1-3 (4) 3 (0-3) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2025-11-01 1 1 Pardubice
1 - 0
1 - 1
Dukla Praga 1 E -0.5 Push 10.0 Sub
6-3 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2025-10-25 1 FC Zlin
0 - 0
2 - 2
Pardubice 3 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
2-8 (10) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2025-10-18 3 Pardubice
1 - 1
2 - 1
Mlada Boleslav 2 1 V 0.0, -0.5 Peste 11.0 Sub
6-3 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.222 5.75 11
Pauză 1.615 2.875 9.5
Handicap asiatic
Final (-1.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (5.0) Peste@2 [email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 4 - 2

Corner: 10.0 , Handicap: -1.5, -2.0 , Goluri: 3.0, 3.5

5
Șuturi pe poartă
2
16
Șuturi pe lângă poartă
1
89
Atac
59
82
Atac periculos
35
72
Posesie %
28

Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 2 Pauză

Corner: 5.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 1.0, 1.5

3
Șuturi pe poartă
0
10
Șuturi pe lângă poartă
0
44
Atac
32
42
Atac periculos
16
50
Posesie %
50
  • 3' - 1st Corner - Pardubice
  • 9' - 2nd Corner - Slavia Praga
  • 24' - 3rd Corner - Pardubice
  • 42' - 4th Corner - Slavia Praga
  • Race to 3 Corners - Slavia Praga
  • Race to 3 Corners - Slavia Praga
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 50' - 1st Goal - Slavia Praga
  • 52' - 2nd Goal - Pardubice
  • 63' - 1st Yellow Card - Pardubice
  • 72' - 2nd Yellow Card - Slavia Praga
  • 76' - 5th Corner - Slavia Praga
  • Race to 3 Corners - Slavia Praga
  • 80' - 3rd Goal - Slavia Praga
  • 90+1' - 6th Corner - Slavia Praga
  • Race to 5 Corners - Slavia Praga
  • 2-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate