Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
–
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
–
Aasia handikäp
Umm Salal vs Katar U23 Meeskonna profiil
Umm Salal
DDWDWDLLLLHiljutisedLangusteel-1.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Katar U23
LWWDDLLLLDHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla1/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 4/10
Umm Salal vs Katar U23 Mängu faktid
Umm Salal
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 20%, AH võit 50%, värav Over 0%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 40%4
Kaotus 40%4
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Katar U23
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 0 poolt, 0 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 0%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 30%3
Kaotus 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 10%1
Kaotus 50%5
Viimane
| Umm Salal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Katar U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Umm Salal | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Katar U23 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotus
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Sellel mängul pole joont
Umm Salal vs Katar U23 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Umm Salal vs Katar U23 Omavahelised kohtumised
Umm Salal vs Katar U23 Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Umm Salal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Qatar Emir Cup | 2026-05-01 | 1 Al Gharafa |
2 - 1
2 - 1
|
Umm Salal 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Qatar Stars League | 2026-04-27 | 5 Umm Salal |
0 - 1
1 - 3
|
Al-Ahli Doha 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Qatar Stars League | 2026-04-08 | 3 Al-Rayyan SC |
2 - 0
3 - 0
|
Umm Salal 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Qatar Stars League | 2026-04-04 | 3 Al-Shamal SC |
2 - 0
3 - 2
|
Umm Salal | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Katari Stars Cup | 2026-03-28 | Al-Rayyan SC |
1 - 2
3 - 3
|
Umm Salal 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Katari Stars Cup | 2026-03-24 | 1 Umm Salal |
0 - 0
2 - 0
|
Al Bidda SC 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Qatar Stars League | 2026-03-18 | 1 Umm Salal |
0 - 0
0 - 0
|
Qatar SC Doha 2 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Qatar Stars League | 2026-03-13 | 3 Al-Sadd SC |
1 - 4
2 - 5
|
Umm Salal 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Qatar Stars League | 2026-02-27 | 3 Umm Salal |
1 - 1
2 - 2
|
Al-Wakrah SC 2 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 5 (0-5) |
| Qatar Stars League | 2026-02-20 | Al-Sailiya SC |
0 - 1
1 - 1
|
Umm Salal | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Qatar Emir Cup | 2026-02-15 | Al-Ahli Doha |
1 - 1
2 - 4
|
Umm Salal 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Qatar Stars League | 2026-02-04 | 4 Umm Salal |
1 - 0
2 - 1
|
Al Duhail 2 2 | V | +1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Qatar Stars League | 2026-01-29 | 1 1 Umm Salal |
0 - 1
2 - 4
|
Al-Arabi Doha 2 1 | K | +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Katari Stars Cup | 2026-01-19 | Umm Salal |
2 - 0
3 - 0
|
Al Duhail 2 | V | -1.0 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Qatar Stars League | 2026-01-16 | 1 Al-Shahania SC |
0 - 0
3 - 0
|
Umm Salal 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Qatar Stars League | 2026-01-06 | Umm Salal |
0 - 2
2 - 3
|
Al Gharafa 3 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Qatar Stars League | 2025-12-29 | 4 Al-Ahli Doha |
0 - 0
0 - 3
|
Umm Salal 1 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Katari Stars Cup | 2025-12-14 | Lusail |
2 - 2
3 - 3
|
Umm Salal 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Katari Stars Cup | 2025-12-06 | 3 Qatar SC Doha |
5 - 0
6 - 1
|
Umm Salal 1 | K | +0.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Katari Stars Cup | 2025-11-29 | 1 Al Waab FC |
0 - 1
1 - 2
|
Umm Salal | V | +0.5, +1.0 | Tasa | 8.5 | Üle |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Qatar Stars League | 2025-11-22 | 5 Umm Salal |
1 - 1
1 - 2
|
Al-Rayyan SC 3 | K | +1.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Katari Stars Cup | 2025-11-16 | 3 Umm Salal |
2 - 1
3 - 1
|
Al-Wakrah SC 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Qatar Stars League | 2025-11-08 | Umm Salal |
2 - 3
3 - 8
|
Al-Sadd SC 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Qatar Stars League | 2025-11-01 | 1 1 Umm Salal |
0 - 3
0 - 5
|
Al-Shamal SC 1 | K | +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Katari Stars Cup | 2025-10-29 | 2 Umm Salal |
2 - 1
2 - 3
|
Muaither SC 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Qatar Stars League | 2025-10-26 | 1 4 Qatar SC Doha |
0 - 1
2 - 1
|
Umm Salal 5 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Katari Stars Cup | 2025-10-04 | 1 Umm Salal |
1 - 1
3 - 1
|
Al-Sailiya SC 3 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Qatar Stars League | 2025-09-26 | 2 Al-Wakrah SC |
0 - 0
3 - 2
|
Umm Salal 4 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Katari Stars Cup | 2025-09-24 | 1 1 Al-Khor SC |
0 - 0
1 - 1
|
Umm Salal 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Qatar Stars League | 2025-09-21 | 4 Umm Salal |
1 - 0
2 - 1
|
Al-Sailiya SC 5 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.5 | Alla |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Katar U23 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2026-06-09 | 1 Iirimaa U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Katar U23 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2026-06-03 | Horvaatia U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Katar U23 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| AFC Asian Cup U23 | 2026-01-13 | 1 Jaapan U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Katar U23 4 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| AFC Asian Cup U23 | 2026-01-10 | 4 Süüria U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Katar U23 4 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| AFC Asian Cup U23 | 2026-01-07 | 4 Katar U23 |
0 - 2
0 - 2
|
AÜE U23 1 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Gulf Cup U23 | 2025-12-14 | 3 Iraak U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Katar U23 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Gulf Cup U23 | 2025-12-11 | 4 Katar U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Saudi Arabia U23 1 | Vi | +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Gulf Cup U23 | 2025-12-08 | 2 Bahrein U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Katar U23 | V | +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Gulf Cup U23 | 2025-12-05 | 1 Katar U23 |
3 - 0
3 - 0
|
Kuveit U23 1 | V | -1.0 | Üle |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| U23 International | 2025-11-18 | 2 Katar U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Saudi Arabia U23 3 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| AFC Aasia karikas U23 - kval | 2025-09-09 | 1 4 Katar U23 |
0 - 0
2 - 1
|
Bahrein U23 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| AFC Aasia karikas U23 - kval | 2025-09-06 | 1 1 India U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Katar U23 3 | V | +1 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2025-06-10 | 1 Iirimaa U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Katar U23 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2025-06-06 | Rootsi U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Katar U23 4 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2025-06-03 | 1 Horvaatia U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Katar U23 6 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Sõpruskohtumised | 2025-05-30 | 2 Horvaatia U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Katar U23 5 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| U23 International | 2025-03-25 | 1 Katar U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Austraalia U23 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-14 (18) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| U23 International | 2025-03-22 | 2 Katar U23 |
0 - 1
2 - 1
|
Tai U23 2 | V | -0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Rahvusvaheline noortekohtumine | 2025-03-19 | 3 Katar U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Egiptus U20 1 | Vi | -0.5 | Tasa |
|
3-16 (19) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| AFC U23 Aasia meistrivõistlused | 2024-04-25 | 1 1 Katar U23 |
1 - 1
2 - 2
|
Jaapan U23 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| AFC U23 Aasia meistrivõistlused | 2024-04-21 | 3 Katar U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Austraalia U23 2 | Vi | +1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
4-17 (21) | 3-10 (13) | 4 (1-3) | 6 (0-6) |
| AFC U23 Aasia meistrivõistlused | 2024-04-18 | 1 Jordaania U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Katar U23 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| AFC U23 Aasia meistrivõistlused | 2024-04-15 | 3 Katar U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Indoneesia U23 2 2 | V | -1.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| U23 International | 2024-03-26 | 1 Katar U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Usbekistan U23 1 1 | K | +0.5 | Üle |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| U23 International | 2024-03-23 | 3 Katar U23 |
0 - 1
1 - 1
|
Usbekistan U23 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| U23 International | 2023-11-18 | 3 Katar U23 |
1 - 2
1 - 2
|
Austraalia U23 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| U23 International | 2023-10-15 | Katar U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Kuveit U23 | V | -0.5 | Alla |
|
7-5 (12) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Aasia mängud | 2023-09-27 | 1 4 China PR U23 |
1 - 0
1 - 0
|
Katar U23 1 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Aasia mängud | 2023-09-22 | 1 Katar U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Palestiina U23 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Aasia mängud | 2023-09-20 | Jaapan U23 |
2 - 0
3 - 1
|
Katar U23 2 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

