K, Mar 7, 2018 · 19:45
4 - 3
Täisaeg · PA 2-2
VanimadHiljutised
WWWLWL
1.53
6.50
3.25
HiljutisedVanimad
LWLLLD

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 4.25
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.75
Crusaders - reservid
Ards Reserves
WWLWWWWLWLHiljutisedLangusteel-0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Crusaders - reservid
LWWWDLLLWLHiljutisedLangusteel-0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
Ards Reserves
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Crusaders - reservid
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Ards Reserves
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Crusaders - reservid
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Ards Reserves Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-11-08 Crusaders - reservid
0 - 0
1 - 0
Ards Reserves K 0.0, +0.5 Alla 10.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-11-23 1 Ards Reserves
3 - 1
5 - 3
Crusaders - reservid 1 V +2.5 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-09-07 1 Crusaders - reservid
1 - 2
5 - 4
Ards Reserves 1 K -2.5, -3.0 Üle 10.5
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Ards Reserves Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-02-21 1 Ards Reserves
0 - 1
0 - 2
Glentoran - reservid 4 K -1.0 Alla
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-02-14 Ards Reserves
2 - 1
4 - 3
Carrick Rangers - reservid 2 V -1.0,-1.5 Üle
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-01-25 1 Ballymena Utd - reservid
4 - 1
6 - 3
Ards Reserves 1 K +1.0 Üle 9.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-23 2 Ballinamallard Utd Reserves
0 - 0
1 - 2
Ards Reserves V +1.0, +1.5 Alla
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-20 Ards Reserves
2 - 0
2 - 1
Dungannon Swifts - reservid 3 V -1.0 Alla
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-06 3 Glenavon - reservid
2 - 1
2 - 3
Ards Reserves V 0.0, -0.5 Üle 11.0 Üle
9-4 (13) 6-1 (7) 2 (2-0) 4 (2-2)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-11-29 1 Ards Reserves
1 - 1
3 - 2
Glentoran - reservid 3 V 0.0, -0.5 Üle 10.5 Alla
5-3 (8) 4-2 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-11-08 Crusaders - reservid
0 - 0
1 - 0
Ards Reserves K 0.0, +0.5 Alla 10.5 Üle
6-5 (11) 5-5 (10) 4 (3-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-10-18 Ards Reserves
1 - 0
3 - 0
Ballymena Utd - reservid 1 V -0.5 Alla
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-10-11 3 Glentoran - reservid
0 - 2
0 - 3
Ards Reserves 1 V -0.5 Alla
4-7 (11) 0-6 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-09-27 2 Ards Reserves
4 - 2
8 - 2
Glenavon - reservid 1 V 0.0, +0.5 Üle 11.0 Tasa
5-6 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 4 (4-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-09-06 2 Ards Reserves
0 - 1
2 - 2
Carrick Rangers - reservid 1 2 Vi -0.5 Alla 10.5 Alla
4-5 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-04-12 1 Glenavon - reservid
2 - 1
2 - 4
Ards Reserves V -0.5 Üle 10.5 Üle
9-5 (14) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-02-25 1 Ards Reserves
1 - 1
4 - 3
Dungannon Swifts - reservid 1 V +0.5, +1.0 Üle
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-02-11 1 Ards Reserves
2 - 0
3 - 0
Portadown - reservid 2 V +2.0, +2.5 Alla
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-01-25 Glentoran - reservid
0 - 1
2 - 1
Ards Reserves 4 K 0.0, -0.5 Alla 10.5 Alla
8-1 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-11-23 1 Ards Reserves
3 - 1
5 - 3
Crusaders - reservid 1 V +2.5 Üle 10.5 Alla
6-4 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-10-19 Ards Reserves
2 - 1
2 - 6
Cliftonville - reservid 1 K +3.5 Üle 10.0 Tasa
4-6 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-10-05 1 Carrick Rangers - reservid
2 - 0
3 - 1
Ards Reserves 3 K -1.0, -1.5 Üle
4-7 (11) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-09-28 2 Ards Reserves
0 - 3
0 - 3
Linfield - reservid 1 K +2.0 Alla 10.0 Alla
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-09-07 1 Crusaders - reservid
1 - 2
5 - 4
Ards Reserves 1 K -2.5, -3.0 Üle 10.5 Üle
7-4 (11) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-08-31 Ards Reserves
0 - 2
1 - 8
Glenavon - reservid K +2.0 Üle
3-6 (9) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Crusaders - reservid Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-02-21 1 Crusaders - reservid
1 - 1
1 - 2
Glenavon - reservid K -0.5, -1.0 Alla 10.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-02-14 2 Glentoran - reservid
0 - 1
0 - 1
Crusaders - reservid 1 V -0.5,-1.0 Alla
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2018-02-07 2 Crusaders - reservid
3 - 3
4 - 5
Warrenpoint Town – reservid 1 K -2.5 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-30 1 Crusaders - reservid
0 - 0
1 - 3
Linfield - reservid 1 K +1.0, +1.5 Alla
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-19 Crusaders - reservid
0 - 3
1 - 4
Glenavon - reservid K -1.0, -1.5 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-12-06 2 Glentoran - reservid
2 - 1
3 - 3
Crusaders - reservid 1 Vi 0.0, -0.5 Üle 10.5 Üle
7-4 (11) 1-0 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-11-14 2 Crusaders - reservid
0 - 0
2 - 0
Dungannon Swifts - reservid V 0.0, -0.5 Alla
8-3 (11) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-11-08 Crusaders - reservid
0 - 0
1 - 0
Ards Reserves V 0.0, +0.5 Alla 10.5 Üle
6-5 (11) 5-5 (10) 4 (3-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-10-24 2 Crusaders - reservid
0 - 1
2 - 1
Linfield - reservid 1 V +1.0 Alla
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-10-18 Glenavon - reservid
1 - 0
3 - 2
Crusaders - reservid 1 K 0.0, -0.5 Üle 11.0 Üle
13-4 (17) 6-1 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-10-11 1 Crusaders - reservid
1 - 1
4 - 1
Carrick Rangers - reservid V -1.5, -2.0 Üle
7-3 (10) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-09-20 1 Ards Rangers
2 - 1
4 - 2
Crusaders - reservid K +1.0 Üle
6-9 (15) 3-4 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-09-06 Linfield - reservid
1 - 0
2 - 1
Crusaders - reservid 1 K -1.5 Alla 10.5 Üle
10-7 (17) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-08-30 2 Crusaders - reservid
0 - 0
0 - 0
Cliftonville - reservid 4 Vi 0.0 Alla 9.0 Tasa
3-6 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-08-16 1 Warrenpoint Town – reservid
1 - 3
1 - 4
Crusaders - reservid 1 V +2.0, +2.5 Üle
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-04-10 1 Crusaders - reservid
1 - 1
2 - 2
Glenavon - reservid 1 Vi -0.5 Alla 11.0 Alla
8-2 (10) 5-0 (5) 3 (3-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-03-22 1 Crusaders - reservid
2 - 1
6 - 3
Glenavon - reservid V -0.5 Üle
0-6 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-03-15 1 Carrick Rangers - reservid
3 - 1
3 - 1
Crusaders - reservid 2 1 K +1.5 Alla 10.0 Üle
5-7 (12) 3-3 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-03-01 1 Crusaders - reservid
1 - 1
2 - 4
Portadown - reservid K -1.0, -1.5 Üle 10.0 Üle
9-4 (13) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-02-22 1 Crusaders - reservid
1 - 1
2 - 2
Dungannon Swifts - reservid Vi -1.5 Alla 10.0 Tasa
7-3 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-02-15 1 2 Ballymena Utd - reservid
1 - 2
3 - 2
Crusaders - reservid 1 K -1.0, -1.5 Üle
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-01-18 3 Crusaders - reservid
2 - 2
3 - 3
Glentoran - reservid Vi -1.0 Üle 10.5 Alla
3-6 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2017-01-11 4 Linfield - reservid
2 - 0
3 - 1
Crusaders - reservid 1 K -1.5 Alla 11.0 Alla
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-12-28 1 Crusaders - reservid
0 - 0
0 - 1
Cliftonville - reservid 2 K 0.0, -0.5 Alla 10.5 Alla
5-4 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-11-23 1 Ards Reserves
3 - 1
5 - 3
Crusaders - reservid 1 K +2.5 Üle 10.5 Alla
6-4 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-11-02 2 Crusaders - reservid
0 - 2
0 - 6
Linfield - reservid 1 K +0.5, +1.0 Üle
1-8 (9) 1-5 (6) 4 (1-3) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-10-26 Carrick Rangers - reservid
0 - 1
1 - 3
Crusaders - reservid 1 V +0.5, +1.0 Tasa 10.5 Alla
2-7 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-09-13 2 Dungannon Swifts - reservid
1 - 2
3 - 5
Crusaders - reservid 1 V 0.0 Üle
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-09-07 1 Crusaders - reservid
1 - 2
5 - 4
Ards Reserves 1 V -2.5, -3.0 Üle 10.5 Üle
7-4 (11) 3-2 (5) 3 (2-1) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa reservide liiga 2016-08-31 3 Portadown - reservid
0 - 1
1 - 1
Crusaders - reservid 4 Vi +0.5 Alla
3-9 (12) 3-7 (10) 2 (0-2) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.53 6.5 3.25
Pool 2.05 3 3.4
Aasia handikäp
Täis (-0.75) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (4.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.75) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 4 - 3 , Nurgalöök: 5 - 6

Nurgalöök: , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 4.0, 4.5

9
Pealelöök väravasse
6
10
Pealelöök mööda
7
79
Rünnak
84
59
Ohtlik rünnak
58
50
Pallivaldamine %
50

Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 3 - 2 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.5, 2.0

4
Pealelöök väravasse
3
5
Pealelöök mööda
4
38
Rünnak
40
29
Ohtlik rünnak
30
53
Pallivaldamine %
47
  • 2' - 1st Corner - Crusaders - reservid
  • 11' - 2nd Corner - Ards Reserves
  • 24' - 1st Goal - Ards Reserves
  • 26' - 2nd Goal - Crusaders - reservid
  • 28' - 3rd Corner - Crusaders - reservid
  • 31' - 4th Corner - Ards Reserves
  • 40' - 1st Yellow Card - Crusaders - reservid
  • 42' - 5th Corner - Ards Reserves
  • Race to 3 Corners - Ards Reserves
  • 44' - 3rd Goal - Crusaders - reservid
  • 45+1' - 4th Goal - Ards Reserves
  • 2-2 score at the end of First Half
  • 51' - 6th Corner - Ards Reserves
  • 55' - 5th Goal - Ards Reserves
  • 59' - 7th Corner - Ards Reserves
  • Race to 5 Corners - Ards Reserves
  • 62' - 8th Corner - Crusaders - reservid
  • 63' - 6th Goal - Crusaders - reservid
  • 65' - 7th Goal - Ards Reserves
  • 76' - 2nd Yellow Card - Crusaders - reservid
  • 78' - 3rd Yellow Card - Crusaders - reservid
  • 81' - 9th Corner - Crusaders - reservid
  • 90+1' - 10th Corner - Crusaders - reservid
  • 90+1' - 11th Corner - Crusaders - reservid
  • 4-3 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused