NAC vs Ajax reserver Holdprofil
NAC vs Ajax reserver Kampfakta
4V-1U-5T i de seneste 10 kampe, med 13 scorede og 18 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.3 for, 1.8 imod. Sejr 40%, AH-sejr 30%, mål Over 30%, hjørne Over 70%.
2V-0U-8T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 27 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 2.7 imod. Sejr 20%, AH-sejr 20%, mål Over 30%, hjørne Over 60%.
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Ajax reserver | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Ajax reserver | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
NAC vs Ajax reserver Tidsfordeling for mål/hjørnespark
NAC vs Ajax reserver Indbyrdes opgør
NAC vs Ajax reserver Se fuld H2H →| NAC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2024-03-08 | 2 Ajax reserver |
0 - 0
0 - 1
|
NAC 2 | S | +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2023-11-10 | 5 NAC |
0 - 1
1 - 1
|
Ajax reserver 1 | U | -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2023-03-13 | 1 NAC |
0 - 4
2 - 6
|
Ajax reserver 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2022-09-12 | 1 2 Ajax reserver |
0 - 1
3 - 1
|
NAC 2 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2022-04-01 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 0
|
Ajax reserver 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2021-09-13 | 2 Ajax reserver |
4 - 1
6 - 3
|
NAC 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2020-10-02 | 2 NAC |
2 - 0
4 - 0
|
Ajax reserver 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2020-02-17 | 1 Ajax reserver |
2 - 1
2 - 4
|
NAC 4 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2019-11-22 | NAC |
1 - 1
1 - 2
|
Ajax reserver 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2017-03-17 | 2 NAC |
2 - 2
4 - 3
|
Ajax reserver 2 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-04 | 1 Ajax reserver |
1 - 0
2 - 1
|
NAC 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-25 | 4 Ajax reserver |
0 - 0
2 - 1
|
NAC 2 | N | +1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-08-21 | 2 NAC |
3 - 0
3 - 0
|
Ajax reserver 1 | S | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| NAC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-08-14 | 3 NAC |
0 - 1
0 - 2
|
VVV 4 | N | -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-08-07 | 1 Top Oss |
1 - 0
1 - 2
|
NAC 1 | S | +1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-08-01 | 2 Bolton |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | N | -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-28 | 3 NAC |
1 - 0
3 - 2
|
OFI Crete 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-25 | Lokeren |
1 - 0
1 - 2
|
NAC | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-18 | NAC |
1 - 2
1 - 3
|
Excelsior | N | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-15 | 1 HSV Hoek |
0 - 2
1 - 2
|
NAC | S | +1.5, +2.0 | Under |
|
4-8 (12) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-08 | NAC |
0 - 2
0 - 2
|
FC Eindhoven | N | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
8-12 (20) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-17 | 1 AZ |
2 - 0
3 - 3
|
NAC 1 | U | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-02 | FC Utrecht |
0 - 0
2 - 0
|
NAC 2 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-25 | NAC |
0 - 2
0 - 2
|
Ajax 2 | N | +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-12 | 2 Fortuna Sittard |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-05 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 0
|
Sparta Rotterdam 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-21 | 2 PEC Zwolle |
2 - 0
2 - 1
|
NAC 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-15 | Go Ahead Eagles |
3 - 0
6 - 0
|
NAC | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
3-9 (12) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-08 | 1 1 NAC |
3 - 2
3 - 3
|
Feyenoord 4 | U | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-02-27 | 1 Telstar |
1 - 0
3 - 0
|
NAC 4 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-02-21 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 0
|
FC Volendam 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-02-14 | Heracles |
0 - 0
0 - 1
|
NAC 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-02-06 | 1 2 NAC |
0 - 2
0 - 2
|
Excelsior 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-01-30 | 1 NAC |
0 - 1
2 - 2
|
FC Twente 1 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 5 (2-3) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-01-24 | 4 PSV |
1 - 2
2 - 2
|
NAC 3 | U | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-01-17 | 2 NAC |
1 - 2
3 - 4
|
NEC 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-01-10 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-12-20 | 2 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
Telstar 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-12-14 | 2 NAC |
1 - 1
1 - 1
|
FC Utrecht 2 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-12-07 | 1 Sparta Rotterdam |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
1-14 (15) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-11-29 | 4 Excelsior |
1 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-11-22 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
PSV 1 | N | +1.5, +2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-11-08 | 2 FC Volendam |
0 - 1
2 - 1
|
NAC 2 2 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-6 (14) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 2 (2-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Ajax reserver Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-08-17 | 2 Ajax reserver |
3 - 3
4 - 6
|
FC Emmen 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-08-07 | 3 FC Dordrecht |
2 - 1
2 - 1
|
Ajax reserver 4 | N | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-17 | AZ reserver |
0 - 0
3 - 0
|
Ajax reserver 1 | N | -0.5 | Under |
|
||||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-04-24 | 2 Ajax reserver |
0 - 1
0 - 2
|
FC Utrecht reserver 2 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-04-17 | 1 PSV reserver |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax reserver 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-04-13 | 1 Ajax reserver |
0 - 0
1 - 2
|
Top Oss 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-04-06 | 1 Vitesse |
2 - 0
6 - 1
|
Ajax reserver 1 | N | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-04-03 | 4 ADO Den Haag |
2 - 2
4 - 2
|
Ajax reserver 2 | N | -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-03-20 | Ajax reserver |
0 - 1
0 - 2
|
Almere City | N | +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-03-17 | 3 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax reserver 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-03-13 | 4 Ajax reserver |
3 - 1
3 - 2
|
FC Den Bosch | S | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-03-06 | 2 FC Eindhoven |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax reserver 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-27 | 2 Ajax reserver |
2 - 0
5 - 1
|
Helmond Sport 2 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-23 | 5 FC Emmen |
0 - 0
0 - 0
|
Ajax reserver 1 | U | -1 | Under | 10.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-20 | FC Dordrecht |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax reserver | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-16 | 1 Ajax reserver |
0 - 1
1 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 4 | N | +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-06 | De Graafschap |
1 - 0
4 - 0
|
Ajax reserver 2 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-02-02 | 2 Ajax reserver |
0 - 0
2 - 1
|
Willem II 2 | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-01-19 | 2 Ajax reserver |
1 - 2
2 - 2
|
Roda JC 2 | U | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2026-01-12 | 3 AZ reserver |
0 - 1
1 - 2
|
Ajax reserver 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-12-22 | 1 Ajax reserver |
0 - 1
0 - 2
|
RKC Waalvijk | N | +0.5, +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-12-12 | 2 Maastricht |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax reserver 1 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-12-05 | 2 Almere City |
1 - 0
3 - 2
|
Ajax reserver 2 | N | -1.0, -1.5 | Over | 11.0 | Over |
|
12-3 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-12-01 | 3 Ajax reserver |
1 - 0
2 - 0
|
Vitesse 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-11-24 | 3 Helmond Sport |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax reserver | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-11-21 | 2 Ajax reserver |
0 - 1
1 - 3
|
FC Eindhoven | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-11-07 | 8 Ajax reserver |
0 - 0
0 - 0
|
FC Dordrecht 5 | U | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-11-01 | Cambuur Leeuwarden |
2 - 1
4 - 1
|
Ajax reserver 2 | N | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-10-24 | 3 Ajax reserver |
0 - 0
0 - 1
|
FC Emmen 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2025-10-21 | 2 Top Oss |
1 - 0
1 - 1
|
Ajax reserver 4 | U | -0.5 | Under | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.286 | 5.5 | 9.5 |
| Halv | 1.615 | 3.1 | 7.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | Under@2 |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 2 , Hjørnespark: 6 - 4
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: -1.5, -2.0 , Mål: 3.5
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 2 - 0 Halv
Hjørnespark: , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 1.5
-
4' - 1st Corner - NAC -
10' - 1st Goal - NAC -
19' - 2nd Corner - NAC -
30' - 1st Yellow Card - Ajax reserver -
37' - 2nd Yellow Card - NAC -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Corner - NAC - Race to 3 Corners - NAC
-
59' - 4th Corner - Ajax reserver -
59' - 2nd Goal - Ajax reserver -
61' - 5th Corner - NAC -
61' - 3rd Yellow Card - NAC -
63' - 6th Corner - Ajax reserver -
66' - 7th Corner - Ajax reserver -
70' - 4th Yellow Card - Ajax reserver -
71' - 3rd Goal - NAC - Race to 5 Corners - NAC
-
75' - 8th Corner - NAC -
80' - 4th Goal - Ajax reserver -
82' - 9th Corner - Ajax reserver -
90' - 10th Corner - NAC -
88' - 5th Goal - NAC -
90' - 5th Yellow Card - NAC -
90+1' - 6th Yellow Card - NAC -
3-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

