po, Nov 2, 2026 · 19:45
Remeš [5]
3 2
2 - 0
Celý zápas · Pol. 2-0
Sochaux [13]
9 3
NejstaršíNedávné
RVRRVR
1.73
3.40
4.20
NedávnéNejstarší
PPRRVR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.75
Remeš
86Celkem
RemešFrancie - Ligue 2 · Síla v porovnání s 22 týmy ligy, posledních 365 dní
Útok91 Obrana93 Rohy získané67 2. poločas93 Forma doma91 Aktuální forma82
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
RRVVRVRRVRNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Tým obratů · bere body v 7 z 7 zápasů po inkasovaném prvním góluNeporažen v 10 zápasech této sezonyBTTS: 8 z posledních 10
60Celkem
SochauxFrancie - Ligue 2 · Síla v porovnání s 22 týmy ligy, posledních 365 dní
Útok40 Obrana78 Rohy získané59 2. poločas80 Forma venku48 Aktuální forma57
Silná stránka2. poločasSlabá stránkaÚtok
PRVRRVRRPPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Neudrží vedení · nevyhrává 2 z 4 zápasů, v nichž vedlBez výhry v posledních 8 venkuŽádná výhra venku v 5 zápasech této sezony75% gólů po poločase (posledních 10)Více než 3.5 rohů v 1. pol.: 8 z posledních 10
Remeš

4V-6R-0P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 60%6 Prohra 0%0
Góly celkem 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Sochaux

2V-5R-3P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 50%5 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Rohy celkem 9.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
Remeš
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Sochaux
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Remeš
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Sochaux
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Remeš Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - Pohár 2024-01-21 2 Sochaux
2 - 1
2 - 2
Remeš 1 R +0.5, +1.0 Více 9.5
Evropa - Přátelská utkání 2022-12-08 1 Remeš
1 - 0
3 - 0
Sochaux 1 V -0.5 Více 8.5
Francie - Ligue 2 2018-02-09 Remeš
1 - 0
3 - 0
Sochaux 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Francie - Ligue 2 2017-09-16 1 3 Sochaux
1 - 1
2 - 4
Remeš 3 V 0.0 Více 9.5
Francie - Ligue 2 2017-02-11 1 1 Remeš
0 - 1
0 - 1
Sochaux 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.0
Francie - Ligue 2 2016-09-16 2 Sochaux
0 - 1
1 - 1
Remeš R 0.0, -0.5 Push 9.0 Méně
4-3 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Remeš Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - Ligue 2 2026-10-26 2 Boulogne
1 - 0
1 - 1
Remeš 3 R 0.0, +0.5 Méně 8.5
Francie - Ligue 2 2026-10-16 Remeš
3 - 1
4 - 2
Dijon 1 V -0.5 Více 8.5
Francie - Ligue 2 2026-10-10 2 Nantes
0 - 0
0 - 0
Remeš 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.0
Francie - Ligue 2 2026-09-18 1 2 Remeš
1 - 1
1 - 1
Montpellier 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.0
Francie - Ligue 2 2026-09-11 1 Nancy
0 - 2
1 - 2
Remeš 2 V 0.0, +0.5 Více 8.5
Francie - Ligue 2 2026-09-05 1 Remeš
0 - 1
2 - 2
Guingamp 1 R -0.5, -1.0 Více 8.5 Méně
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2026-08-29 2 Red Star FC 93
1 - 2
1 - 4
Remeš 4 V 0.0, +0.5 Více 8.5 Více
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2026-08-24 Remeš
0 - 1
3 - 1
Annecy V -0.5, -1.0 Více 8.5 Méně
4-3 (7) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2026-08-14 1 2 Remeš
1 - 1
3 - 3
Dunkerque 4 R -0.5, -1.0 Více 8.5 Více
2-9 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (0-3)
Francie - Ligue 2 2026-08-08 1 Clermont Foot
0 - 0
0 - 0
Remeš 1 R +0.5 Méně 9.0 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2026-08-01 KV Kortrijk
1 - 1
1 - 2
Remeš 1 V 0.0, +0.5 Více
6-8 (14) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francie - Ligue 2 2026-05-09 3 Remeš
2 - 2
5 - 3
Pau V -1.5 Více 9.0 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Francie - Ligue 2 2026-05-02 Le Mans
1 - 1
1 - 1
Remeš 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2026-04-25 3 Remeš
1 - 0
1 - 1
Nancy 6 1 R -1.0 Méně 9.0 Méně
4-0 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2026-04-18 5 Remeš
2 - 0
3 - 2
Red Star FC 93 3 V -0.5 Více 9.0 Více
6-5 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2026-04-10 1 Laval
1 - 0
2 - 2
Remeš 2 R +0.5 Více 9.5 Více
8-4 (12) 7-1 (8) 5 (4-1) 3 (1-2)
Francie - Ligue 2 2026-04-04 1 Remeš
0 - 0
0 - 0
Boulogne 1 R -1.0 Méně 9.0 Více
7-3 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 5 (3-2)
Francie - Ligue 2 2026-03-21 4 Guingamp
0 - 1
0 - 2
Remeš 2 V 0.0 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 5 (3-2)
Francie - Ligue 2 2026-03-14 1 2 Remeš
1 - 0
1 - 2
Rodez 2 P -1.0 Více 10.0 Více
6-5 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Francie - Ligue 2 2026-03-09 2 Dunkerque
1 - 0
1 - 0
Remeš 2 P 0.0, +0.5 Méně 8.5 Méně
4-4 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Francie - Pohár 2026-03-03 1 Strasbourg
0 - 0
2 - 1
Remeš 2 P -1.0 Více 9.0 Více
8-2 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2026-02-27 1 Montpellier
0 - 0
0 - 0
Remeš R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Francie - Ligue 2 2026-02-21 1 Remeš
0 - 0
0 - 0
Amiens 3 R -1.5 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 3-2 (5) 2 (0-2) 4 (4-0)
Francie - Ligue 2 2026-02-14 1 Grenoble
0 - 0
0 - 0
Remeš 2 R +0.5 Méně 9.5 Více
3-12 (15) 0-5 (5) 2 (0-2) 4 (2-2)
Francie - Ligue 2 2026-02-06 1 Remeš
0 - 0
0 - 0
SC Bastia 4 R -0.5, -1.0 Méně 9.0 Push
7-2 (9) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (1-1)
Francie - Pohár 2026-02-03 1 Remeš
1 - 0
3 - 0
Le Mans 2 V -0.5 Více 9.0 Méně
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Francie - Ligue 2 2026-01-30 1 1 Clermont Foot
0 - 0
0 - 1
Remeš 3 1 V +0.5 Méně 9.0 Méně
2-5 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francie - Ligue 2 2026-01-24 1 2 Remeš
0 - 0
1 - 0
St Etienne 3 V 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Francie - Ligue 2 2026-01-17 1 2 Troyes
2 - 0
2 - 1
Remeš 3 P 0.0 Více 9.0 Více
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Francie - Pohár 2026-01-10 Le Puy
0 - 0
0 - 0
Remeš 1 R +0.5 Méně 9.0 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 4 (2-2) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Sochaux Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - Ligue 2 2026-10-23 2 Sochaux
0 - 1
1 - 3
Annecy P 0.0, -0.5 Více 9.5
Francie - Ligue 2 2026-10-17 1 Metz
2 - 0
3 - 2
Sochaux 2 P -0.5 Více 9.5
Francie - Ligue 2 2026-10-09 1 Sochaux
1 - 0
1 - 1
Boulogne 2 R 0.0, -0.5 Push 8.5
Francie - Ligue 2 2026-09-18 5 Laval
0 - 0
1 - 1
Sochaux 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Francie - Ligue 2 2026-09-12 2 Sochaux
0 - 0
1 - 0
Nantes 2 V +0.5 Méně 9.0
Francie - Ligue 2 2026-09-04 1 Pau
1 - 0
1 - 1
Sochaux 2 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
8-1 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francie - Ligue 2 2026-08-28 1 Clermont Foot
0 - 0
0 - 0
Sochaux 1 R 0.0 Méně 8.5 Více
8-3 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Francie - Ligue 2 2026-08-21 1 Sochaux
1 - 0
1 - 0
Guingamp 5 V 0.0 Méně 8.5 Více
2-8 (10) 1-4 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Francie - Ligue 2 2026-08-14 2 Red Star FC 93
0 - 0
0 - 0
Sochaux R -0.5 Méně 9.0 Více
12-1 (13) 9-1 (10) 4 (3-1) 1 (1-0)
Francie - Ligue 2 2026-08-08 Sochaux
0 - 3
0 - 3
St Etienne 1 P +0.5 Více 9.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2026-07-25 Sochaux
0 - 1
0 - 3
Dijon P 0.0 Více
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2026-05-15 Sochaux
2 - 0
2 - 2
Le Puy 1 1 R -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - League 3 2026-05-09 3 Chateauroux
0 - 0
2 - 1
Sochaux 1 P +0.5 Push 9.0 Více
6-9 (15) 3-6 (9) 6 (3-3) 2 (0-2)
Francie - League 3 2026-05-02 1 4 Sochaux
1 - 0
1 - 1
Valenciennes 3 1 R -0.5, -1.0 Méně
5-3 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2026-04-24 2 Sochaux
0 - 0
2 - 1
Bourg-Peronnas 3 V -1.0 Více 9.0 Méně
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - League 3 2026-04-17 2 Dijon
0 - 0
0 - 0
Sochaux 2 R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Více
3-7 (10) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Francie - League 3 2026-04-10 2 Sochaux
1 - 0
2 - 2
FC Fleury 91 1 1 R -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
9-1 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francie - League 3 2026-04-03 2 Versailles
0 - 0
1 - 0
Sochaux P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
5-5 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francie - League 3 2026-03-27 Sochaux
0 - 0
2 - 0
US Quevilly 1 V -1.0 Méně 8.5 Více
14-2 (16) 5-0 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Francie - League 3 2026-03-20 1 Aubagne Air Bel
0 - 1
1 - 4
Sochaux 1 V 0.0, +0.5 Více 8.5 Méně
2-3 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francie - League 3 2026-03-13 Sochaux
1 - 0
2 - 0
Concarneau 4 1 V -0.5 Méně
10-3 (13) 4-0 (4) 3 (3-0) 5 (3-2)
Francie - League 3 2026-02-27 3 Sochaux
2 - 0
2 - 1
Villefranche 2 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (2-2)
Francie - League 3 2026-02-20 Caen
0 - 1
1 - 3
Sochaux V 0.0 Více
5-4 (9) 4-2 (6) 4 (2-2) 1 (0-1)
Francie - League 3 2026-02-13 2 Sochaux
0 - 0
1 - 1
Paris 13 Atletico 1 R -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Francie - League 3 2026-02-06 5 Stade Briochin
0 - 1
1 - 1
Sochaux 4 R +0.5 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francie - League 3 2026-01-30 2 Sochaux
1 - 0
1 - 1
Rouen 1 R 0.0 Push 8.5 Více
6-9 (15) 4-1 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Francie - League 3 2026-01-23 1 3 US Orleans
0 - 2
1 - 2
Sochaux 2 V 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
3-4 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francie - League 3 2026-01-16 Sochaux
1 - 0
1 - 0
Chateauroux 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
8-4 (12) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (4-0)
Francie - Pohár 2026-01-11 Sochaux
0 - 1
0 - 3
Lens P +1.0, +1.5 Více 9.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francie - Pohár 2025-12-20 2 Bethune
1 - 0
2 - 4
Sochaux 3 V +1.0, +1.5 Více
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.727 3.4 4.2
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@2 Hosté@1.8
Poločas (-0.25) Domácí@1.9 Hosté@1.9
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.75
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@2
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.05


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 9

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5

5
Střela na branku
1
7
Střela mimo
13
1.50
Očekávané góly (xG)
0.93
50
Útok
118
23
Nebezpečný útok
87
47
Držení míče %
53

Skóre: 2 - 0 , Roh: 1 - 4 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

3
Střela na branku
1
3
Střela mimo
7
1.21
Očekávané góly (xG)
0.63
27
Útok
41
8
Nebezpečný útok
32
53
Držení míče %
47
  • 6' - 1st Goal - Remeš
  • 11' - 2nd Goal - Remeš
  • 6' - 1st Assist - Fofana (Reims)]
  • 2-0%Reims extend their lead and Early Payout is awarded
  • 13' - 2nd Assist - Gadou (Reims)]
  • 22' - 1st Corner - Sochaux
  • 26' - 2nd Corner - Sochaux
  • Race to 3 Corners - Sochaux
  • 27' - 3rd Corner - Sochaux
  • 30' - 4th Corner - Sochaux
  • 32' - 1st Yellow Card - Remeš
  • 34' - 2nd Yellow Card - Sochaux
  • 35' - 3rd Yellow Card - Sochaux
  • 43' - 5th Corner - Remeš
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 52' - 4th Yellow Card - Sochaux
  • 60' - 6th Corner - Sochaux
  • Race to 5 Corners - Sochaux
  • 60' - 7th Corner - Sochaux
  • 63' ~ Substitution ~ Patrick ~ Deflorenne ~(Reims)
  • 63' ~ Substitution ~ Fofana ~ Nomel ~(Sochaux)
  • 63' ~ Substitution ~ Lobry ~ Mexique ~(Sochaux)
  • 63' ~ Substitution ~ Dembele ~ Gadou ~(Reims)
  • 72' - 8th Corner - Sochaux
  • Race to 7 Corners - Sochaux
  • 72' ~ Substitution ~ Baghdadi ~ Clairicia ~(Sochaux)
  • 72' ~ Substitution ~ Toure ~ Tavares ~(Sochaux)
  • 73' ~ Substitution ~ Akieme ~ Daramy ~(Reims)
  • 73' ~ Substitution ~ El Kachati ~ Soumano ~(Reims)
  • 78' - 9th Corner - Sochaux
  • 82' - 10th Corner - Remeš
  • 82' - 5th Yellow Card - Remeš
  • Race to 9 Corners - Sochaux
  • 84' - 11th Corner - Sochaux
  • 89' - 12th Corner - Remeš
  • 87' ~ Substitution ~ Zohouri ~ Mambuku ~(Reims)
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění