so, Sep 19, 2026 · 16:30
NejstaršíNedávné
VPRPVP
1.83
3.10
4.00
NedávnéNejstarší
PPVRRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Ittihad Tanger
Ittihad Tanger vs Widad Temara Profil týmů
Ittihad Tanger
Hodnocení se připravuje
VVPVVVPRPVNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Widad Temara
Hodnocení se připravuje
VVVVRRRRVPNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně1/10
Asijský handicapNekryje4/10
Udává tempoVíce než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Ittihad Tanger vs Widad Temara Fakta o zápasu
Ittihad Tanger
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 0.9 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 10%1
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Widad Temara
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 0.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 10%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 10%1
Neplatné 0%0
Méně 90%9
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Ittihad Tanger | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Widad Temara | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ittihad Tanger | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Widad Temara | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 26,
Prům.: 2.12,
Sm. odch.: 1.22, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 31%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Ittihad Tanger vs Widad Temara Časové rozložení gólů/rohů
Ittihad Tanger vs Widad Temara Vzájemné zápasy
Ittihad Tanger vs Widad Temara Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Ittihad Tanger Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2026-09-03 | 3 Ittihad Tanger |
0 - 0
0 - 1
|
CODM Meknes 3 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Maroko - GNF 1 | 2026-07-05 | 1 Ittihad Tanger |
2 - 0
2 - 1
|
CODM Meknes 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2026-07-02 | 3 UTS Rabat |
0 - 0
1 - 0
|
Ittihad Tanger 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-28 | 5 Ittihad Tanger |
0 - 1
1 - 1
|
Raja Casablanca 3 1 | R | +0.5, +1.0 | Push | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-25 | 1 3 Olympique Dcheira |
2 - 0
2 - 0
|
Ittihad Tanger 3 | P | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-21 | 2 Ittihad Tanger |
0 - 0
1 - 0
|
Renaissance Zemamra 2 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-17 | 1 3 Kawkab Marrakech |
0 - 1
0 - 2
|
Ittihad Tanger 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-14 | 3 Ittihad Tanger |
1 - 1
2 - 1
|
US Yacoub El Mansour 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-08 | 1 RSB Berkane |
1 - 0
1 - 0
|
Ittihad Tanger 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-06-03 | 3 Ittihad Tanger |
0 - 0
2 - 1
|
WAC Casablanca 2 | V | +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-05-22 | 3 MAS Fes |
0 - 0
0 - 1
|
Ittihad Tanger 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-05-10 | 1 Ittihad Tanger |
1 - 1
1 - 1
|
Difaa El Jadida 1 | R | -0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-05-06 | 2 FUS Rabat |
0 - 1
1 - 1
|
Ittihad Tanger 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-05-03 | 3 Ittihad Tanger |
0 - 0
0 - 0
|
FAR Rabat 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-04-29 | 5 OC Safi |
1 - 0
1 - 2
|
Ittihad Tanger 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-04-25 | 4 HUSA Agadir |
1 - 0
1 - 1
|
Ittihad Tanger 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-03-06 | 1 3 CODM Meknes |
0 - 0
1 - 0
|
Ittihad Tanger 3 | P | 0.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-02-28 | 3 Ittihad Tanger |
1 - 0
1 - 1
|
UTS Rabat 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-02-22 | Raja Casablanca |
1 - 0
2 - 0
|
Ittihad Tanger 3 1 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-02-14 | 3 Ittihad Tanger |
0 - 0
1 - 2
|
Olympique Dcheira 6 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-02-08 | 6 Renaissance Zemamra |
1 - 0
1 - 0
|
Ittihad Tanger | P | 0.0,-0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-02-01 | 2 Ittihad Tanger |
0 - 0
0 - 0
|
Kawkab Marrakech 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2026-01-24 | 1 2 US Yacoub El Mansour |
0 - 1
1 - 2
|
Ittihad Tanger 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-11-09 | 1 2 Ittihad Tanger |
0 - 0
1 - 0
|
RSB Berkane | V | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-10 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-11-02 | 1 4 WAC Casablanca |
2 - 0
2 - 0
|
Ittihad Tanger 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-10-25 | 1 Ittihad Tanger |
0 - 0
1 - 1
|
MAS Fes 2 1 | R | 0.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-10-19 | 2 Difaa El Jadida |
1 - 0
2 - 2
|
Ittihad Tanger 1 | R | 0.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-10-04 | 2 3 Ittihad Tanger |
0 - 1
0 - 3
|
FUS Rabat 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-10-01 | 2 FAR Rabat |
0 - 1
1 - 1
|
Ittihad Tanger 2 | R | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2025-09-15 | 3 1 Ittihad Tanger |
0 - 0
1 - 1
|
OC Safi 1 1 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Widad Temara Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-08-05 | Chabab Atlas Khénifra |
1 - 0
1 - 0
|
Widad Temara 1 | P | 0.0,+0.5 | Méně |
|
||||||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-07-05 | 2 Widad Temara |
0 - 0
0 - 1
|
USM Oujda 2 | P | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-06-27 | 2 Stade Marocain Du Rabat |
0 - 0
0 - 1
|
Widad Temara 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-06-14 | 5 SC Chabab Mohammedia |
0 - 0
1 - 1
|
Widad Temara 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-06-07 | 1 Widad Temara |
1 - 1
1 - 1
|
KAC Kenitra 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-05-24 | 1 Chabab Atlas Khénifra |
0 - 0
1 - 1
|
Widad Temara 1 | R | 0.0 | Více |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-05-10 | 2 1 Widad Temara |
0 - 0
1 - 1
|
US Amal Tiznit 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-05-03 | 4 Widad Temara |
1 - 0
3 - 2
|
JS Soualem 6 2 | V | -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-04-25 | 2 Mouloudia Oujda |
0 - 0
0 - 1
|
Widad Temara 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-04-05 | 1 Widad Temara |
1 - 0
1 - 0
|
JS Massira | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-03-15 | 4 Widad Temara |
0 - 0
1 - 0
|
Racing de Casablanca 2 | V | -0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-02-28 | 2 Widad Temara |
0 - 0
0 - 1
|
Wydad Fès 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-02-07 | 2 Widad Temara |
1 - 1
1 - 1
|
Stade Marocain Du Rabat 3 | R | 0.0,-0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-01-31 | 6 Raja Beni Mellal |
1 - 0
1 - 1
|
Widad Temara 2 | R | 0.0 | Více |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2026-01-24 | 4 Widad Temara |
0 - 0
2 - 1
|
SC Chabab Mohammedia 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-12-07 | 4 KAC Kenitra |
0 - 0
1 - 2
|
Widad Temara 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-11-29 | 1 Widad Temara |
0 - 0
0 - 0
|
Chabab Atlas Khénifra 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-11-16 | 2 JS Soualem |
0 - 2
1 - 2
|
Widad Temara 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-11-08 | 4 Widad Temara |
1 - 0
2 - 1
|
Mouloudia Oujda 3 1 | V | 0.0 | Více |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-10-26 | 6 Widad Temara |
1 - 0
1 - 0
|
Union Sportive Boujaad 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-10-19 | 3 Racing de Casablanca |
0 - 0
1 - 1
|
Widad Temara 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2025-10-15 | Stade Marocain Du Rabat |
0 - 1
2 - 1
|
Widad Temara | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-10-11 | 2 Widad Temara |
0 - 0
1 - 3
|
MAT Tetouan 5 | P | 0.0 | Více |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-10-04 | 1 3 Wydad Fès |
1 - 2
2 - 3
|
Widad Temara 4 | V | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2025-09-28 | 1 Widad Temara |
0 - 1
1 - 1
|
Chabab Ben Guerir 1 | R | 0.0, +0.5 | Push | 8.0 | Push |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2025-09-15 | 1 Widad Temara |
1 - 0
1 - 1
|
Stade Marocain Du Rabat | R |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Maroko - Pohár | 2024-03-24 | 2 Widad Temara |
0 - 0
0 - 1
|
Racing de Casablanca 2 | P | 0.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
5-6 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2023-05-20 | 2 Widad Temara |
0 - 0
0 - 0
|
USM Oujda 1 | R | 0.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2023-05-06 | 2 2 Widad Temara |
1 - 1
1 - 3
|
Club Jeunesse Ben Guerir 2 | P | 0.0 | Více |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Maroko - GNF 2 (Botola 2) | 2023-04-09 | 1 2 Widad Temara |
0 - 0
0 - 3
|
Chabab Atlas Khénifra 2 | P | 0.0 | Více | 8.0 | Více |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.833 | 3.1 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

