FK Minsk vs Isloch Profil týmů
FK Minsk vs Isloch Fakta o zápasu
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.4 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.6 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
| FK Minsk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Isloch | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FK Minsk | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Isloch | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FK Minsk vs Isloch Časové rozložení gólů/rohů
FK Minsk vs Isloch Vzájemné zápasy
FK Minsk vs Isloch Zobrazit celé H2H →| FK Minsk Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-12-01 | 3 Isloch |
0 - 0
1 - 1
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-12 | FK Minsk |
2 - 1
3 - 3
|
Isloch 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-11-17 | FK Minsk |
3 - 1
3 - 4
|
Isloch | P | -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2018-10-26 | Isloch |
0 - 1
0 - 3
|
FK Minsk 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2018-06-12 | 2 FK Minsk |
0 - 0
0 - 1
|
Isloch 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-10-07 | FK Minsk |
2 - 1
2 - 3
|
Isloch 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2017-08-26 | 1 Isloch |
0 - 0
0 - 0
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2017-04-29 | FK Minsk |
1 - 0
2 - 0
|
Isloch 4 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2016-09-10 | 1 Isloch |
0 - 1
0 - 4
|
FK Minsk 2 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
0-14 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2016-05-08 | 1 FK Minsk |
0 - 1
0 - 1
|
Isloch 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-3 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FK Minsk Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-01 | 1 FK Minsk |
1 - 1
3 - 1
|
FK Gorodeya 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-12-01 | 3 Isloch |
0 - 0
1 - 1
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-24 | 5 FK Minsk |
0 - 0
1 - 0
|
FK Šachtër Soligorsk 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-09 | 1 2 FK Gomel |
0 - 0
1 - 0
|
FK Minsk | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-01 | 5 FK Minsk |
1 - 0
1 - 0
|
FC Slutsk 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-10-25 | FK Neman Grodno |
1 - 0
1 - 0
|
FK Minsk 2 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-10-04 | 2 FK Gorodeya |
1 - 0
1 - 2
|
FK Minsk 6 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-27 | 1 2 FK Minsk |
1 - 2
1 - 6
|
Energetik-BGU Minsk 4 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-20 | 1 FK Minsk |
0 - 0
1 - 0
|
Slavia Mozyr 2 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-14 | FK Dinamo Brest |
0 - 0
3 - 0
|
FK Minsk 3 | P | -1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-01 | 2 FK Minsk |
3 - 0
3 - 2
|
FK BATE Borisov 3 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-23 | 3 FK Dnyapro |
0 - 0
1 - 0
|
FK Minsk 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-17 | 1 2 FK Minsk |
0 - 0
2 - 0
|
FK Torpedo Žodino 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-11 | 3 FK Dinamo Minsk |
1 - 1
3 - 2
|
FK Minsk 2 | P | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Pohár | 2019-08-03 | 1 FK Dinamo Brest |
0 - 1
3 - 1
|
FK Minsk 3 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Bělorusko - Pohár | 2019-07-28 | Belshina Bobruisk |
0 - 2
1 - 3
|
FK Minsk | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-21 | 3 FK Vitebsk |
1 - 0
1 - 1
|
FK Minsk 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-12 | FK Minsk |
2 - 1
3 - 3
|
Isloch 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-06 | 1 FK Šachtër Soligorsk |
2 - 2
3 - 2
|
FK Minsk 2 2 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-29 | 3 FK Minsk |
1 - 1
3 - 2
|
FK Gomel 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-23 | 2 FC Slutsk |
1 - 0
1 - 0
|
FK Minsk 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-14 | 1 FK Minsk |
1 - 0
2 - 1
|
FK Neman Grodno 1 | V | 0.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-02 | 2 Torpedo Minsk |
0 - 0
0 - 0
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-25 | FK Minsk |
0 - 1
0 - 3
|
FK Gorodeya 2 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-17 | 1 Energetik-BGU Minsk |
1 - 0
3 - 3
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-10 | 2 Slavia Mozyr |
2 - 0
4 - 3
|
FK Minsk | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-05 | 1 FK Minsk |
1 - 0
1 - 2
|
FK Dinamo Brest | P | +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-04-26 | FK BATE Borisov |
1 - 0
1 - 0
|
FK Minsk | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-04-19 | 1 FK Minsk |
0 - 0
0 - 0
|
FK Dnyapro 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-04-13 | 1 Torpedo Belaz |
0 - 0
1 - 1
|
FK Minsk | R | -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Isloch Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-02-02 | 1 FK Torpedo Žodino |
0 - 1
2 - 3
|
Isloch 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-30 | Isloch |
0 - 1
0 - 3
|
Smolevichi | P | -0.5 | Push |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-29 | 1 FK Vitebsk |
2 - 1
3 - 2
|
Isloch 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-22 | Energetik-BGU Minsk |
0 - 0
0 - 0
|
Isloch | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-12-01 | 3 Isloch |
0 - 0
1 - 1
|
FK Minsk 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-24 | 1 Slavia Mozyr |
0 - 0
2 - 0
|
Isloch 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-11-17 | Isloch |
0 - 0
2 - 1
|
FK Vitebsk | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-10 | 5 Isloch |
1 - 1
1 - 1
|
FK Dinamo Brest 3 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-11-03 | FK BATE Borisov |
2 - 1
2 - 4
|
Isloch 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-10-26 | 1 Isloch |
1 - 0
1 - 1
|
FK Dnyapro | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-10-20 | 1 FK Torpedo Žodino |
0 - 1
1 - 3
|
Isloch 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-10-06 | 2 Isloch |
0 - 1
1 - 1
|
FK Dinamo Minsk 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-29 | FK Vitebsk |
0 - 0
2 - 0
|
Isloch 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-22 | 2 Energetik-BGU Minsk |
0 - 1
1 - 2
|
Isloch 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-09-15 | 2 Isloch |
0 - 0
0 - 1
|
FK Šachtër Soligorsk 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-31 | FK Gomel |
1 - 1
2 - 2
|
Isloch 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-10 (15) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-23 | 3 Isloch |
0 - 0
0 - 1
|
FC Slutsk 3 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-08-16 | FK Neman Grodno |
0 - 0
1 - 1
|
Isloch 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-08-10 | Isloch |
1 - 0
1 - 0
|
FC NFK Minsk | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Bělorusko - Pohár | 2019-08-03 | 3 Energetik-BGU Minsk |
0 - 2
2 - 3
|
Isloch 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Bělorusko - Pohár | 2019-07-28 | 1 FK Oshmyany |
1 - 0
1 - 3
|
Isloch | V | +2.0 | Více |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-20 | 2 FK Gorodeya |
0 - 1
1 - 2
|
Isloch 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-12 | FK Minsk |
2 - 1
3 - 3
|
Isloch 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-07-07 | 3 Isloch |
1 - 0
2 - 1
|
Slavia Mozyr 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-29 | FK Dinamo Brest |
2 - 0
5 - 1
|
Isloch | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-22 | 3 Isloch |
0 - 0
0 - 0
|
FK BATE Borisov 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-06-15 | 1 FK Dnyapro |
1 - 0
3 - 0
|
Isloch 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-31 | 1 1 Isloch |
0 - 0
1 - 0
|
FK Torpedo Žodino 2 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-24 | 1 FK Dinamo Minsk |
0 - 0
1 - 0
|
Isloch 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Bělorusko - Vysšaja Liga | 2019-05-18 | Isloch |
1 - 0
3 - 0
|
FK Vitebsk 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.4 | 3.6 | 2.5 |
| Poločas | 3 | 2.2 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 10 - 3
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
13' - 1st Yellow Card - Isloch -
25' - 1st Corner - FK Minsk -
28' - 2nd Corner - FK Minsk -
32' - 3rd Corner - FK Minsk - Race to 3 Corners - FK Minsk
-
41' - 4th Corner - Isloch -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - FK Minsk -
58' - 6th Corner - Isloch -
64' - 7th Corner - Isloch -
76' - 8th Corner - FK Minsk - Race to 5 Corners - FK Minsk
-
76' - 9th Corner - FK Minsk -
77' - 10th Corner - FK Minsk - Race to 7 Corners - FK Minsk
-
82' - 11th Corner - FK Minsk -
86' - 2nd Yellow Card - FK Minsk -
86' - 1st Goal - Isloch -
87' - 12th Corner - FK Minsk - Race to 9 Corners - FK Minsk
-
89' - 13th Corner - FK Minsk -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

