so, Nov 22, 2025 · 13:00
1 - 4
Celý zápas · Pol. 1-2
NejstaršíNedávné
VVPRRP
10.00
6.50
1.20
NedávnéNejstarší
PVVVRV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+2.25
FC Sion U19
FC Sion U19
PPPPVVPRRPNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Basilej U19
PPPVVRVVVPNedávnéV ráži+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
FC Sion U19

2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 2.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 20%2 Prohra 60%6
Góly celkem 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 20%2 Prohra 40%4
Basilej U19

5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 10%1 Prohra 40%4
Góly celkem 3.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
Poslední
FC Sion U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Basilej U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
FC Sion U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Basilej U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

FC Sion U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - Elite U19 2024-09-21 3 FC Sion U19
0 - 1
0 - 2
Basilej U19 1 P +0.5, +1.0 Méně
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
FC Sion U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - Elite U19 2025-10-18 1 Young Boys U19
1 - 0
2 - 0
FC Sion U19 1 P -1.5, -2.0 Méně
Švýcarsko - Elite U19 2025-10-11 1 FC Sion U19
0 - 1
1 - 1
Team Ticino U19 3 R 0.0 Méně
Švýcarsko - Elite U19 2025-09-27 1 Winterthur U19
1 - 0
2 - 2
FC Sion U19 4 R -1.0, -1.5 Více
Švýcarsko - Elite U19 2025-08-23 1 FC Sion U19
0 - 1
0 - 3
FC Thun U19 2 P 0.0 Méně
Švýcarsko - Elite U19 2025-05-21 3 FC Sion U19
2 - 1
3 - 2
FC Thun U19 1 1 V 0.0, -0.5 Více
Švýcarsko - Elite U19 2025-05-17 1 Neuchatel Xamax U19
0 - 0
0 - 1
FC Sion U19 3 V 0.0, +0.5 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švýcarsko - Elite U19 2025-04-12 1 Team Ticino U19
1 - 0
2 - 1
FC Sion U19 3 P -1.0 Méně
0-10 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Švýcarsko - Elite U19 2025-03-15 1 Lausanne Sports U19
2 - 0
4 - 3
FC Sion U19 1 P -1.5 Více
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Švýcarsko - Elite U19 2025-03-08 1 FC Sion U19
1 - 1
1 - 3
Servette U19 2 P +0.5, +1.0 Více
0-8 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Elite U19 2024-11-02 Young Boys U19
2 - 0
3 - 0
FC Sion U19 2 P -1.0 Méně 11.0 Více
8-5 (13) 6-2 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-09-21 3 FC Sion U19
0 - 1
0 - 2
Basilej U19 1 P +0.5, +1.0 Méně
3-9 (12) 1-6 (7) 3 (1-2) 2 (1-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-04-20 2 FC Sion U19
1 - 0
1 - 1
Neuchatel Xamax U19 2 R -1.0 Méně
7-5 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Elite U19 2023-12-09 1 2 FC Sion U19
1 - 0
2 - 1
Servette U19 2 1 V +0.5 Méně
7-9 (16) 4-3 (7) 4 (2-2) 6 (2-4)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Basilej U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2025-11-05 3 Real Betis U19
1 - 0
2 - 0
Basilej U19 1 P -2.0 Méně 9.5
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2025-10-22 3 Basilej U19
2 - 2
3 - 2
Real Betis U19 3 V +1.0, +1.5 Více
Švýcarsko - Elite U19 2025-10-18 1 1 Team Ticino U19
0 - 2
0 - 5
Basilej U19 V +1.5, +2.0 Více
Švýcarsko - Elite U19 2025-08-30 3 FC Thun U19
0 - 1
0 - 6
Basilej U19 V +1.0 Více
Švýcarsko - Elite U19 2025-06-14 1 Servette U19
1 - 2
2 - 2
Basilej U19 2 R 0.0, -0.5 Push
Švýcarsko - Elite U19 2025-05-31 3 Basilej U19
1 - 0
4 - 0
Winterthur U19 2 1 V -1.0 Více
7-6 (13) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Švýcarsko - Elite U19 2025-05-25 2 Winterthur U19
1 - 2
1 - 3
Basilej U19 1 V 0.0, +0.5 Více
7-6 (13) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Švýcarsko - Elite U19 2025-03-08 2 Winterthur U19
1 - 0
2 - 0
Basilej U19 2 1 P 0.0, +0.5 Méně
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2024-12-11 2 Rapid Vienna U19
1 - 0
3 - 0
Basilej U19 2 P -0.5 Více 10.0 Více
4-7 (11) 1-5 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Švýcarsko - Elite U19 2024-12-07 1 Grasshoppers U19
3 - 0
4 - 0
Basilej U19 2 1 P 0.0, +0.5 Více
8-3 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2024-11-26 1 2 Basilej U19
1 - 1
1 - 2
Rapid Vienna U19 4 P 0.0 Push
4-4 (8) 3-2 (5) 4 (3-1) 2 (1-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-11-23 1 5 Lausanne Sports U19
0 - 1
2 - 1
Basilej U19 P 0.0, -0.5 Méně
2-5 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-11-16 1 Servette U19
2 - 0
3 - 1
Basilej U19 1 P 0.0 Push
5-2 (7) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2024-11-06 2 Sabah U19
0 - 1
1 - 2
Basilej U19 1 V +2.5 Méně 11.0 Více
3-9 (12) 1-5 (6) 3 (0-3) 1 (0-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-11-02 1 Basilej U19
0 - 0
2 - 1
Lucerne U19 2 V -0.5, -1.0 Méně
7-7 (14) 5-1 (6) 3 (3-0) 4 (1-3)
Juniorská liga UEFA - Domácí cesta 2024-10-23 Basilej U19
3 - 0
6 - 0
Sabah U19 2 1 V -2.5, -3.0 Více
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - Elite U19 2024-09-21 3 FC Sion U19
0 - 1
0 - 2
Basilej U19 1 V +0.5, +1.0 Méně
3-9 (12) 1-6 (7) 3 (1-2) 2 (1-1)
Švýcarsko - Elite U19 2024-09-07 2 Young Boys U19
0 - 1
0 - 1
Basilej U19 1 V 0.0 Méně 11.5 Méně
4-1 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Švýcarsko - Elite U19 2024-06-01 1 1 Lucerne U19
1 - 2
1 - 4
Basilej U19 1 1 V 0.0 Více
5-4 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - Elite U19 2024-03-23 4 Team Ticino U19
0 - 1
1 - 2
Basilej U19 3 V +0.5 Méně
2-6 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Juniorská liga UEFA 2024-02-07 2 Basilej U19
0 - 1
0 - 2
Bayern Mnichov U19 4 P +0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 0-7 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - Elite U19 2023-12-09 1 Young Boys U19
0 - 0
0 - 2
Basilej U19 1 V 0.0, -0.5 Méně
8-8 (16) 3-6 (9) 0 (0-0) 3 (3-0)
Juniorská liga UEFA 2023-11-29 1 2 Dinamo Záhřeb U19
0 - 0
0 - 0
Basilej U19 4 R -1.0 Méně 9.5 Více
8-2 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - Elite U19 2023-11-25 3 Basilej U19
3 - 2
4 - 2
FC Thun U19 V -1.0 Více
3-7 (10) 2-4 (6) 3 (0-3) 1 (1-0)
Juniorská liga UEFA 2023-10-04 Gent U19
0 - 1
0 - 1
Basilej U19 3 V -0.5, -1.0 Méně
7-3 (10) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Turnaj U19 - 60min. hra 2019-08-03 Eintracht Frankfurt U19
1 - 1
2 - 1
Basilej U19 P +1 Méně
7-0 (7) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Turnaj U19 - 60min. hra 2019-08-01 1 Juventus U19
2 - 1
3 - 2
Basilej U19 1 P -0.5 Více
4-5 (9) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Juniorská liga UEFA 2018-10-24 2 Hamilton U19
1 - 1
2 - 2
Basilej U19 3 R +0.5, +1.0 Více 9.5 Více
5-6 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Juniorská liga UEFA 2018-10-03 1 2 Basilej U19
1 - 1
2 - 2
Hamilton U19 1 R -2.5 Push 9.5 Více
6-6 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
Juniorská liga UEFA 2018-02-21 2 Atlético Madrid U19
0 - 0
1 - 0
Basilej U19 4 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 10 6.5 1.2
Poločas 8.5 3 1.533
Asijský hendikep
Celý zápas (+2.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Poločas (+1.0) Domácí@1.75 Hosté@2.05
Góly celkem
Celý zápas (3.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.5) Ví[email protected] Méně@1.875


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 4 , Roh: 3 - 13

Roh: , Hendikep: +2.0, +2.5 , Góly: 3.5

1
Střela na branku
10
9
Střela mimo
12
74
Útok
93
35
Nebezpečný útok
51
41
Držení míče %
59

Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 3 Poločas

Roh: , Hendikep: +1.0 , Góly: 1.5

1
Střela na branku
2
5
Střela mimo
4
34
Útok
49
13
Nebezpečný útok
21
40
Držení míče %
60
  • 9' - 1st Corner - Basilej U19
  • 18' - 1st Goal - Basilej U19
  • 24' - 2nd Corner - Basilej U19
  • 26' - 3rd Corner - FC Sion U19
  • 28' - 4th Corner - Basilej U19
  • Race to 3 Corners - Basilej U19
  • 32' - 2nd Goal - FC Sion U19
  • 33' - 1st Yellow Card - Basilej U19
  • 34' - 5th Corner - FC Sion U19
  • 45' - Missed Penalty - FC Sion U19
  • 45+1' - Red Card - FC Sion U19
  • 45+2' - 3rd Goal - Basilej U19
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 47' - 6th Corner - FC Sion U19
  • 50' - 4th Goal - Basilej U19
  • 1-3%Basel U19 extend their lead and Early Payout is awarded
  • 56' - 7th Corner - Basilej U19
  • Race to 5 Corners - Basilej U19
  • 60' - 8th Corner - Basilej U19
  • 64' - 9th Corner - Basilej U19
  • Race to 7 Corners - Basilej U19
  • 76' - 10th Corner - Basilej U19
  • 76' - 11th Corner - Basilej U19
  • Race to 9 Corners - Basilej U19
  • 80' - 12th Corner - Basilej U19
  • 81' - 13th Corner - Basilej U19
  • 86' - 14th Corner - Basilej U19
  • 88' - 15th Corner - Basilej U19
  • 89' - 16th Corner - Basilej U19
  • 90' - 5th Goal - Basilej U19
  • 1-4 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění