pá, Oct 18, 2024 · 19:00
3 - 1
Celý zápas · Pol. 1-1
NejstaršíNedávné
VPRVRR
1.36
5.75
6.25
NedávnéNejstarší
PPVRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 4.0
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-1.5
De Graafschap
De Graafschap
VPRVVPRVRRNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Rychlý startNeudrží vedení · nevyhrává 3 z 7 zápasů, v nichž vedl2 remíz v řaděGól v 1. poločase v 10 z posledních 10
PSV - B tým
VRVPPVRVPPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 7 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 8 z posledních 10
De Graafschap

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 20%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 4.0
Více 30%3 Neplatné 60%6 Méně 10%1
Rohy celkem 10.0
Více 20%2 Neplatné 10%1 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
PSV - B tým

3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 10%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 20%2 Prohra 50%5
Góly celkem 4.0
Více 10%1 Neplatné 30%3 Méně 60%6
Rohy celkem 10.0
Více 60%6 Neplatné 10%1 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Poslední
De Graafschap
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
PSV - B tým
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
De Graafschap
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
PSV - B tým
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

De Graafschap Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-01-22 1 De Graafschap
3 - 1
4 - 2
PSV - B tým 3 V -0.5, -1.0 Více 11.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2023-09-15 2 PSV - B tým
1 - 1
1 - 3
De Graafschap 2 V 0.0, +0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2023-03-17 2 PSV - B tým
0 - 1
2 - 1
De Graafschap 4 P +0.5 Více 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2022-11-11 2 De Graafschap
1 - 1
3 - 2
PSV - B tým 5 V -0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2022-04-29 1 De Graafschap
1 - 0
1 - 1
PSV - B tým 3 R -1.0, -1.5 Méně 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-12-06 2 PSV - B tým
1 - 1
2 - 3
De Graafschap 1 V +0.5 Více 10.0 Méně
3-2 (5) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2021-04-19 1 PSV - B tým
0 - 2
0 - 2
De Graafschap 3 V +1.0 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2020-10-23 1 De Graafschap
1 - 1
2 - 1
PSV - B tým 4 V -1.5, -2.0 Méně 10.0 Více
7-6 (13) 3-1 (4) 2 (2-0) 5 (2-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2020-02-10 PSV - B tým
1 - 0
2 - 3
De Graafschap 2 V +1.0 Více
5-6 (11) 4-2 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-11-22 1 De Graafschap
2 - 1
4 - 1
PSV - B tým 1 V -1.5, -2.0 Více 9.5 Více
10-5 (15) 9-1 (10) 5 (4-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2018-01-19 1 De Graafschap
2 - 1
2 - 3
PSV - B tým 1 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-08-21 1 PSV - B tým
1 - 1
2 - 2
De Graafschap 2 R 0.0 Více 9.0 Push
1-8 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-31 2 De Graafschap
2 - 0
2 - 1
PSV - B tým 3 V -0.5 Více 9.5 Více
7-6 (13) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-21 1 PSV - B tým
0 - 0
1 - 0
De Graafschap 1 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2015-03-13 De Graafschap
2 - 0
5 - 0
PSV - B tým V -1.0 Více 10.0 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
De Graafschap Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-10-12 2 Telstar
1 - 1
2 - 2
De Graafschap R 0.0, -0.5 Více 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-10-04 FC Den Bosch
0 - 1
2 - 2
De Graafschap 3 R 0.0, -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-29 1 De Graafschap
1 - 0
3 - 1
Vitesse 3 1 V -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-23 2 AZ - B tým
0 - 1
2 - 2
De Graafschap 1 R 0.0 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-13 2 De Graafschap
0 - 2
2 - 3
Helmond Sport 2 P -1.0 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-06 2 De Graafschap
1 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 2 V -1.0 Méně 10.5 Méně
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-01 1 Roda JC
1 - 1
1 - 4
De Graafschap 4 V -0.5 Více 10.0 Méně
4-0 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-23 1 De Graafschap
1 - 0
2 - 2
FC Utrecht - B tým 1 R -1.0 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-16 3 Excelsior
1 - 0
3 - 1
De Graafschap 1 P 0.0, -0.5 Více
6-4 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-11 3 De Graafschap
2 - 1
4 - 3
FC Volendam 2 1 V -0.5 Více 10.0 Méně
4-5 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-08-02 1 Fortuna Sittard
1 - 3
2 - 3
De Graafschap V -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
6-7 (13) 2-5 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-27 De Graafschap
0 - 1
0 - 1
SC Verl P +0.5 Méně 10.0 Více
8-6 (14) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-26 PEC Zwolle
2 - 0
5 - 0
De Graafschap 1 P -0.5, -1.0 Více 8.5 Méně
3-0 (3) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-06 De Treffers
2 - 1
2 - 2
De Graafschap R +0.5, +1.0 Více 9.0 Více
3-9 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2024-05-18 1 3 ADO Den Haag
2 - 0
2 - 2
De Graafschap 1 R -0.5 Více 10.0 Více
4-13 (17) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eredivisie - play-off 2024-05-14 De Graafschap
1 - 1
2 - 3
ADO Den Haag 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
5-7 (12) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-05-10 1 FC Emmen
2 - 1
2 - 1
De Graafschap 2 P -0.5 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 4-5 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-05-03 2 De Graafschap
1 - 1
2 - 2
FC Utrecht - B tým 3 R -1.5 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-26 1 De Graafschap
1 - 0
3 - 0
Maastricht V -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
1-2 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-19 1 Roda JC
1 - 0
1 - 1
De Graafschap 2 R -0.5, -1.0 Méně 10.5 Více
5-8 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-12 2 De Graafschap
2 - 1
5 - 1
Telstar 1 V -1.0 Více 10.0 Více
10-7 (17) 5-3 (8) 3 (2-1) 4 (2-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-05 2 FC Dordrecht
1 - 1
2 - 1
De Graafschap 2 P 0.0 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-29 2 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
AZ - B tým 1 V -1.0 Méně 9.5 Více
6-8 (14) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-15 1 FC Groningen
2 - 2
4 - 2
De Graafschap 3 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
8-5 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-11 1 De Graafschap
0 - 0
0 - 2
Ajax - B tým 2 P -1.0, -1.5 Méně 10.5 Méně
8-2 (10) 2-2 (4) 2 (2-0) 5 (5-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-08 1 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
1 - 2
De Graafschap 4 V 0.0, -0.5 Méně 11.0 Méně
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-01 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
Top Oss 1 V -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
8-3 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-23 De Graafschap
1 - 0
2 - 0
FC Den Bosch V -1.0, -1.5 Méně 10.5 Méně
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-16 Helmond Sport
2 - 1
3 - 1
De Graafschap P +0.5 Více 10.0 Méně
1-8 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-09 3 De Graafschap
0 - 1
0 - 2
Willem II 2 P 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
4-0 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
PSV - B tým Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-10-04 FC Dordrecht
1 - 0
2 - 0
PSV - B tým 2 1 P -0.5, -1.0 Méně 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-30 1 PSV - B tým
0 - 3
1 - 3
Helmond Sport 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-20 2 VVV
0 - 1
0 - 2
PSV - B tým 3 V -0.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-16 3 PSV - B tým
1 - 0
2 - 2
ADO Den Haag 2 R +1.0 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-09-13 3 Top Oss
0 - 2
0 - 3
PSV - B tým 1 V 0.0, -0.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-30 1 Maastricht
0 - 0
3 - 2
PSV - B tým 1 P -1.0 Více 10.0 Více
7-4 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-26 1 PSV - B tým
0 - 1
0 - 2
Telstar 1 P 0.0 Méně 10.0 Více
4-8 (12) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-16 1 FC Utrecht - B tým
0 - 1
0 - 2
PSV - B tým 1 V 0.0 Méně 9.5 Méně
2-3 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-08-12 1 PSV - B tým
0 - 0
2 - 2
Ajax - B tým 2 R -0.5 Více 9.5 Více
7-7 (14) 6-2 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-13 FC Den Bosch
1 - 0
1 - 0
PSV - B tým 1 P 0.0, -0.5 Méně
7-7 (14) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-05-10 3 ADO Den Haag
1 - 1
2 - 3
PSV - B tým 2 V -1.0 Více 10.0 Více
8-6 (14) 8-3 (11) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-05-03 1 PSV - B tým
1 - 0
4 - 1
Top Oss 2 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-28 1 NAC
1 - 0
2 - 0
PSV - B tým P -1.0 Méně 9.5 Méně
2-3 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-22 PSV - B tým
1 - 0
2 - 0
FC Utrecht - B tým 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-12 FC Eindhoven
0 - 2
2 - 5
PSV - B tým V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
9-3 (12) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-05 Telstar
1 - 1
3 - 1
PSV - B tým P -0.5 Více 10.0 Více
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-04-01 1 2 PSV - B tým
2 - 2
2 - 3
Roda JC 1 P +0.5 Více 10.0 Více
3-9 (12) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-15 Ajax - B tým
2 - 0
3 - 0
PSV - B tým 2 P -0.5 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-11 2 PSV - B tým
0 - 1
2 - 3
FC Groningen 1 P +1.0 Více 10.5 Méně
2-7 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-08 AZ - B tým
1 - 0
4 - 1
PSV - B tým 1 P -0.5 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-03-04 2 PSV - B tým
0 - 0
3 - 1
Cambuur Leeuwarden V 0.0 Více 11.0 Méně
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-26 1 PSV - B tým
0 - 0
0 - 1
FC Dordrecht 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-5 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-19 1 Maastricht
1 - 2
3 - 3
PSV - B tým 1 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
3-10 (13) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-09 2 PSV - B tým
2 - 0
3 - 0
FC Emmen 2 V 0.0, +0.5 Push 10.5 Méně
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-02-02 1 VVV
1 - 1
3 - 2
PSV - B tým 1 P -1.0 Více 10.5 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-01-29 2 PSV - B tým
0 - 0
1 - 1
Willem II R +1.0 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-01-22 1 De Graafschap
3 - 1
4 - 2
PSV - B tým 3 P -0.5, -1.0 Více 11.0 Více
6-6 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-01-19 Helmond Sport
2 - 1
2 - 2
PSV - B tým 1 R -0.5, -1.0 Více 10.5 Více
7-7 (14) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2024-01-15 2 PSV - B tým
0 - 1
2 - 2
FC Den Bosch 2 R 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
9-5 (14) 7-0 (7) 2 (2-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2023-12-15 1 PSV - B tým
1 - 0
2 - 2
Ajax - B tým 3 R -0.5 Více 10.0 Více
7-7 (14) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.364 5.75 6.25
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.5) Domácí@1.9 Hosté@1.95
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Více@2 Méně@1.8
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2
Góly celkem
Celý zápas (4.0) Ví[email protected] Méně@1.875


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 7 - 3

Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 4.0

3
Střela na branku
2
10
Střela mimo
4
89
Útok
99
74
Nebezpečný útok
64
44
Držení míče %
56

Skóre: 1 - 1 , Roh: 0 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: , Góly:

1
Střela na branku
2
5
Střela mimo
1
47
Útok
45
36
Nebezpečný útok
27
48
Držení míče %
52
  • 4' - 1st Yellow Card - De Graafschap
  • 21' - 2nd Goal - De Graafschap
  • Race to 3 Corners - De Graafschap
  • 45+4' - 3rd Goal - PSV - B tým
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 57' - 3rd Yellow Card - PSV - B tým
  • Race to 5 Corners - De Graafschap
  • 71' - 4th Goal - De Graafschap
  • Race to 7 Corners - De Graafschap
  • 3-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění